Sorum var Arkadaşlar bir sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Arkadaşlar bir sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 883 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar bir sorum olacak
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kimseyi takma ya valla milletin ağzı var konuşuyor geçende anneannem bana karnın çok küçük bebek kesin zayıftır dedi 😂😂annemden azarı işitti hayır ne saçma bir hafta sonra doktora gitti kilosu hayette iyi miniğimin . Kaura da karnım ayıcık gibiydi resmen 20 kilo almıştım Kayra 3 kilo doğdu . Boşver takma sen kimseyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunda daha 8 kilo anca aldım düşün her gebelik bir değil ama gören herkes diyor karnın küçük diye küçük ve aşırı aşağıda bende farkındayım Kayra da tam tersi aşırı büyük ve yukarıdaydı
Bende hamileliklerimde pek kilo almıyorum karnım oldukça normal boyda çok büyük de deil küçük de deil ama bebekler 4kilo doğuyor 🤩🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende hamileliklerimde pek kilo almıyorum karnım oldukça normal boyda çok büyük de deil küçük de deil ama bebekler 4kilo doğuyor 🤩🤩
Kayra da ben 20 kilo aldım 3 kilo doğdu bunda heniz 8 kilo aldım en son geçen hafta 2 kiloydu kuzum

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet kuzum . Az kaldı şükür ki 🙏🏻

Evet canım annemdeyim Kayrayı da burda doğurdum dedim bu miniğim abisinden neyi eksik 😂😂 oda burda doğsun

Hayırlı kuzum bakalım bana kalsa ben bir hafta daha bekletsin kayranın doğum gününde doğurayım diyorum ama işte bakalım 😂😂
🥰😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben de 30 haftalık hamileyim ve sen hamilemisin hiç karnin belli değil diyorlar bende çok üzülüyorum bir de ilk hamileligim 😔
Takma kimseyi canım benim ikinci gebelik karnin hiç yok bebek kesin zayıftır diyorlar bunu diyen de annemin annesi düşün yani 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet birde bebek zayıftır yemek hiç yemiyon mu fln diyorlar çok zoruma gidiyor
Takma be karnın içi geniştir büyük ihtimalle oğlum benim karnımı öyle bir genişletmiş ki 😂😂 kilo dahi almıyorum düşün . Oğlumda 20 kilo aldım bunda daha 8 yarısı bile değil yani 😂😂. Sen sana öyle diyenlere he de geç . Çok takma zaten ilk gebelikte 35 den sonra sen gör o göbeği nasıl belli edecek kendini

Tüm sayfalar yüklendi.