Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,585 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ya işte küfür argo, bunlar kötü çok şükür beninki şakalaşır sarılır espri yapar ama küfür etmez kavgada bile kalkar gider içeri
valla benim eşim cok ederdi önceden ben kizdim cocuklarimin yaninda küfur edip durma eger kavga ediyosanda kiziyosanda saygi cercevesi icinde yap dedim cok söyleye söyleye küfuru birakti cok şukur tabi ara ara azindan kaciyo ama işte🤔😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şanslısın Rabbim daimi etsin. Benimkinden umud yok😏
Şanslısın Rabbim daimi etsin. Benimkinden umud yok😏
gulum allahtan umut kesilmez sabreden derviş muradina erermiş🙃🙂

valla benim eşim cok ederdi önceden ben kizdim cocuklarimin yaninda küfur edip durma eger kavga ediyosanda kiziyosanda saygi cercevesi icinde yap dedim cok söyleye söyleye küfuru birakti cok şukur tabi ara ara azindan kaciyo ama işte🤔😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

gulum allahtan umut kesilmez sabreden derviş muradina erermiş🙃🙂
Sen 4cüyü hamile deyilmisin?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
ben görucu usulu evlendim ama cok sevdim onun icin kendimden fazlasiyla ödün verdim arkadaşlarimla göruşmeleri konuşmalarimi kestim şimdi hiç bir arkadaşimi arayip sormuyom göruşmuyorum eşim icin ailesine gelin yerine hizmetci oldum ona iki evlat verdigim halde beni tam olarak sevdigine inanmiyorum cünki insan sevdigini korur insan sevdiginin karşisinda degil yaninda olur benim eşim benim yanimda olmak yerine karşimda durdu herzaman seviyomuyum evet seviyorum ama bana yaptiklarini hatirladikca uzaklaşiyorum ailesi beni kaç kere evden kovdu cik git burda yerin yok bidaha gelme dedi vee akşami bunu gülerek eşime anlatip ben annene kizdim karini evden kovdum oda bana küsmüş dedi benim eşim hiç bisey soylemedi gelip bana kizdi onlar yaşlidir alttan al küsmek te neymiş diye bana kizdi.... yengeleri doldurup doldurup ustume saliyolardi gelip bana bagrip kiziyodu🥺 .... kim ne demiş bilmiyorum ben bu hamileligimde cok kotuyum sürekli kusuyorum yemek yapamiyorum yiyemiyorum zaten 17 kilo verdim 3 ayda eşimin yaninda kötu oldugum halde bana sen hamileligi bahane ediyosun yemek yapmamak cocuklara bakmamak icin deyip beni suçluyodu😢😢 boyle bi adamla evliyim ben seviyorum eşimi ama şemekten ziyade cocuklarimin babasi diye saygi gösteriyorum 🙃🤔
Rabbim yar ve yardımcınız olsun cnm

Öyle deme kuzum olur inşallah benimde çektiğim başka huyları var işte küser bi anda farklı farklı hıyları var dengesiz diyorum ya
İnşallah . Bence bütün bayanlar eşlerini seven bayanlar sevgiyi hak ediyor. Karşılıklı sevgiyi
3.ye hamileyim ama kocam cocuktan beter 4 cocugum oluyo yani😉🤭😏
Hahaha. Bende 3cüyü dogurdum. Rabbim sana kolaylık versin inşaallahhhh🥰😍

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlendim ama şuan pişmanım evlendigim için değil evlenirken herşeye eyvallah dediğim için şuan kaynanam görümcelerimin evime karışıyor

Severek evlendim ama şuan pişmanım evlendigim için değil evlenirken herşeye eyvallah dediğim için şuan kaynanam görümcelerimin evime karışıyor
Evet onlar bana da karışıyor hastaneye dogurmak için eşyalarmı elbiselermi almak için magazaya gidicem izin vermiyorlar benim aff edrsiniz donumu terliyimi sütyenimi pedimi bile eşimin parasıyla görümcem aldı hem de ben olmadan😑

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar