Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,585 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Evet onlar bana da karışıyor hastaneye dogurmak için eşyalarmı elbiselermi almak için magazaya gidicem izin vermiyorlar benim aff edrsiniz donumu terliyimi sütyenimi pedimi bile eşimin parasıyla görümcem aldı hem de ben olmadan😑
Allah bildiği gibi yapsın hepsini Allah akıl fikir versin nasıl bir terbiyesizliktir ya

Allahıma cok şükür. Severek evlendik. Bi daha olsa bi daha ewlenirim. Sadece ewlilik teklif etmedionu da 5 yıldır kafasına kalkıyorum 😂😂
Allah daimi etsin canım. Önemli olan severek evlenmekden ziyade o sevgiyi koruyub saklamak. Bende severek evlendim çok zorluklar aşdık amaaa şimdi o sevgiden eser yok. Seviyoruzda önceki gibi deyil. Sanki bi durgunluk var aramızda 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üç aşağı beş yukarı aynı kuzum
Senin görümcelerin kaçç benim3 tane 😱

Bu olmamış işte gerçekten 😖😒allah sabır versin tatlım
Hem eşim bana diyor param yok bide bakıyom onunla alıp gelmiş. Diyorum hani paran yok avans aldım diyor sonra tartışma çıkarıyor neden gidiyon işte ablam aldı sen kendini ne sanıyorsun senin dilin uzamış falan filan diyor işte sevginin geberdiyi noktadayız hep o cadılarn yüzünden 😬😬😬

Gilə

Kayıtlı Üye
rank
Ah be canım sen anlatınca bir anda kendimi duydum sanki. Bende de öyle. Bende onun yuzunden ailemle annemle ablalarmla konuşmuyom ama o kıymetini bilmedi ailesi için beni hep üzdü. Şimdi konuşmuyoruz. Böylece sevgi de bitiyor aşkda güvende
Bənde Ailemi karşıma aldım onun için ama şükürlər olsun Rabbime hiç pişman etmedi beni... anne baba şefkati, hem koca sevgisi ilgisi hərşeyindən Razıyım... iyikide onu tanımışım. 5 yıllık sevgililikdən sonra evləndik🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar