Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,394 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok sevi

Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Çocukluk arkadaşım smdi (eltim) tanıştırdı bizi eşim ruh ikizim çıktı severek evlendik hergun Allah'a şükür ediyorum kaderime eşimi yazdığı için 🤲🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Biz ev almak için akrabamiza gelmiştik sokakta sünnet düğünü vardı sünnet çocuğu esmer beyaz kıyafetli elinde asası ortalıkta kosturuyordu iki yanağı gamzeli ablama ne kadar tatlı çocuk demiştim sonra taşındık bu mahalleye 2003 den 2008 e kadar platonik sevdim 2008 Haziran'da çıkmaya başladık ama aileler birbirine düşman gibiydi hiç anlasamazlardi kapıya çöp koysak polis çağırır şikayet ederlerdi 1 ay çıkıp ayrildik sonra ara ara ayrıl barış diye diye en son ailelerden korkmamaya karar verdik o benim ilk sevgilim ilk aşkım 🥰 babam önce askerlik dedi sonra okul dedi sonra iş dedi hepsini yerine getirdi inatla benden vazgeçmedi bende ondan 2016 da evlendik 2017 de oğlum doğdu şimdi ikinciye hamileyim eşim benim çocukluğum gençliğim arkadaşım herseyim bende onun öyle yim çocukken sokakta oynardık sakalasir koşturur meybuz yer okuldan eve gelene kadar konuşur yarışır dik hala ayniyiz Allah'ıma bin şükür annesi bana neler etti ayrilayim diye eşim annesini uzaklaştırdı ben onu el üstünde tutarım oda beni el üstünde tutar ne benim aileme nede kendi ailesine laf ettirmez kendi ailemde onun aileside benle tartışmaktan bana bişey soylemekten çekinirler çünkü eşim direk siliyo ailesinde ailemide benim ailemde bana çok çektirdi ikimiz birbirimize sarmastik çok şükür Allah'ım herkese huzurlu yuva versin elbette kavgalarimjz oluyor ama hiç bir zaman kusmeyiz konuşuruz konusamiyosakta aman der geçeriz ölümlü dünya seni sevdiğinden emin oldugun birini bulmak gerçekten zor hiç birşey için can sıkmaya değmez 🤗

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben en çok karşı çıktığım seyle yani internetten konuşup evlendim... bir sekilde ikna oldum daha 3. Sinif universite okuyordum.. fazla güvenim yoktu kimseye 20nyasindaydim.. 3 ay sonra eve gitceğimi soyledim esim eve gittiğim gün otobüse atlayıp ailesini aldi beni istemeye geldi... annem babam sok oldular onlara durumdan bahsettim ama onlar sasirdi tabi.. o daha çok seviyordu beni erkektir guven olmaz dedim hep...ama bilmiyorum yakışıklı bir memur iste kizlarlada konuşuyordur diye düşündüm daha doğrusu korktum ama ailem araştırdı iyi aile dedi memleketlimdi evlendik 5 senelik evliyim kendisi memur 2. Ye hamielyim kizlari gectim evden cikmaz adam.. telefonu hep ortalıkta ve mutluyuz.. tek derdi benim ogretmen olaraknatanmam oda ben cok uzuluyorum diye... galiba kader meselesi.... ben ilmine namazına güvendim yoksa gercekten bu isler belli olmuyor... cok mutluyum iyiki var

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Severek 4 yıl sonra evlendik nerdeyse evliliğimizin 8 yılı bitecek 3. çocuğma hamileyim cook şeyler yasadik8 yıl ev içinde kaldım yeni ayrıldım ama 1 defa ezmedi kimseye beni tabiki kavgalarmız oldu ama hiç bi zaman aşıriya gitmedi benim ağzım ne kadar bozulduysa onunda o kadar işte ama her şeye rağmen eşimi seviyorum ondada seziyorum çünkü 9 yılda az değil 19 yaşında evlendim 4 yılıda koysa 15 yaşında tanıdım ömrümü verdim ilkimdi sonum olacak inş hepimizde cook mutlu oluruz🤲😘

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Kahramanmaraş yobaz, bağnaz, görgüsüz, ataerkil insanların birarada bulunduğu bir il. Bende 5 yıldır Maraş da yaşıyorum, eşimde burali inan mesafe koymasam dominant olmasam belki şu an seninkine benzer şeyler yazardım. Neyse ki eşim uyumlu bir insan ama ailesine çok düşkün özellikle annesine. Baştan mizacin sert olacak bu tip insanlara yoksa seni köle gibi kullanmaya çalışırlar, bir an evvel kurtulmak istiyorum hu sehirden bende. Allah kimseyi düşürmesin.
Maraşlılar diye genelleme yapamazsınız!Ben de maraşlıyım ne bahsettiğiniz gibi biriyim ne öyle bir ailem ne de sülalem var.Kendi seçtiğiniz insanlar istediğiniz gibi çıkmadı size iyi davranmadı diye bunu herkese mal edemezsiniz.Bağnaz olan sizin düşünleriniz ve saygısızlığınız!

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
Çok severek evlendik halada çok seviyoruz birbirmizi ailemi karşıma alarak ona kactm,ama eski güvenim geri gelmiyor birtürlü biseyler yasadk oyuzden güvenim çok sarsıldı,ama onun dışında çok güzel bir eş çok iyi bir baba,her evlilikte olduğu gibi bazı fırtınalar kopsada hala aşık hala sevgi doluyuz birbirimize karşı hiç pişman değilim onunla olduğum için beni hep el üstünde tuttu ALLAHın daim etsin .

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Severek evleniyosun hic bir sevgi sonsuz degil malesef sonra geciyo mecburluk gibi oluyo bazen seviyon bazen öldüresin geliyo bunlar cok normal şeyler :) idare edip sabredip bazen mutlu bazen mutsuz hayat devam ediyo ama bosnarakta hic bir sey duzelmiyo sevgim.bitti bosanayim baskasini sevdim evleneyim diyerek sonu yok bunuda her ask.bir gün biter 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar