Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,599 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Allah daimi etsin canım. Önemli olan severek evlenmekden ziyade o sevgiyi koruyub saklamak. Bende severek evlendim çok zorluklar aşdık amaaa şimdi o sevgiden eser yok. Seviyoruzda önceki gibi deyil. Sanki bi durgunluk var aramızda 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin görümcelerin kaçç benim3 tane 😱
Benimde 3

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Zaten insanların psikolojisi diğer bozuk olanlar yüzünden bozuluyor normal insanı delirtiyorlar böyle işte
Valla çok doğru bı kitapta denk gelmiştim psikologlara gerçek hastalar değil onların hasta ettikleri geliyor diye

Rabbim ayırmasın. Jaç yıllık evlisin 😇😇
Amin canım 5 .yilimiza girdik bizde 6 yılda sevgiliydik evlenmeden önce 11 yıldır hayatımda ama sevgilik gibi değil hiç birşey bı insanı aynı evin içine girmeden taniyamiyorsun çok şükür çıkan sorunların üstesinden geliyoruz kimseyi evliliğinize dahil etmiyoruz yoksa oda böyle yapmasa zaten ailesi yüzünden çok dan bosanirdik

Son düzenleme:
Valla çok doğru bı kitapta denk gelmiştim psikologlara gerçek hastalar değil onların hasta ettikleri geliyor diye

Amin canım 5 .yilimiza girdik bizde 6 yılda sevgiliydik evlenmeden önce 11 yıldır hayatımda ama sevgilik gibi değil hiç birşey bı insanı aynı evin içine girmeden taniyamiyorsun çok şükür çıkan sorunların üstesinden geliyoruz kimseyi evliliğinize dahil etmiyoruz yoksa oda böyle yapmasa zaten ailesi yüzünden çok dan bosanirdik
6 yılmı?? Neden o kadar beklediniz evlenmek için?

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Bende severek evlendim 3 çocuğum var 4. Yolda önce fakir ama mutluyduk şimdi onu çocuklarım için çekiyorum yoksa çekilecek dert değil çok konusuyor cok cimri kendi ailesine milyor harcasa zoruna gitmiyor bana çocuklarıma 1 tl harcasa götünün zoruna gidiyor hakkımı helal etmiyorum ona

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bende severek evlendim 3 çocuğum var 4. Yolda önce fakir ama mutluyduk şimdi onu çocuklarım için çekiyorum yoksa çekilecek dert değil çok konusuyor cok cimri kendi ailesine milyor harcasa zoruna gitmiyor bana çocuklarıma 1 tl harcasa götünün zoruna gidiyor hakkımı helal etmiyorum ona
Bende bunu anlamıyorum kuzu kusura bakma da gerçekten şerefsiz çekilmez insan kendi çocuğuna harcadı zoruna gider mi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar