Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,449 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Benim görücü usulü sayılır her evlilikte kavga tartışma olabilir seviyoruz birbirimizi sağolsun hamileyim diye kıyamıyo bugün evi temizledi bende ona kıyamıyorum

4 yıl sevgililik döneminden sonra evlendik 1 buçuk yıllık evliyiz şimdi daha çok bağlanıyoruz birbirimize çok şükür Allah başımdan eksik etmesin diyorum hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım senin sıkıntılarında inşallah biran evvel biterde kıymetini bilir eşin. Arkadaşımın da eşi gidemezsin gelemezsin diye ne dayaklar atıyordu ahh o annesi yokmu adamın fitneyi verip verip yolluyordu boşanma düşüncesine kadar gitti mevzu taki anası vefat edip göçünce araları düzeliverdi. Bide kadının ekonomik özgürlüğü çok önemli arkadaşım memur olarak atandı kocasının bütün tavırları değişti en saygı duyduğu kişi oldu bi anda
Allah sevginizi daimi eylesin canım.
Bizdede aralara giren çok
Benim görücü usulü sayılır her evlilikte kavga tartışma olabilir seviyoruz birbirimizi sağolsun hamileyim diye kıyamıyo bugün evi temizledi bende ona kıyamıyorum
Allah bozmasın canım nazarlardan korusun rabbim

Severek evlendik evet❤️ halada bir birimiz çok seviyoruz 😍
Bazen olur öğle hamilelik stresinden Sevmiyormuş gibi geliyor
Hayır ya 7 yıldır tanışıyoruz sevdiyini de sevmediyinide anlıyorum işte

Biz görücü usulü evlendik sayılır benim çocukluk aşkımdı ama şükür 5 yıl oldu ne saygımız ne sevgimiz bitmedi hatta 2 kızımızla dahada arttı
Şanslısın işte benimki benden çok ablalrna annesine hayran oldugu için beni görmüyor bile

Biz görücü usulü evlendik sayılır benim çocukluk aşkımdı ama şükür 5 yıl oldu ne saygımız ne sevgimiz bitmedi hatta 2 kızımızla dahada arttı
Şanslısın işte benimki benden çok ablalrna annesine hayran oldugu için beni görmüyor bile
Canim ya senin bu kaynananin tepesinə daş duşsun elə .oglununda kendisinnən farki yokmuş nasil direniyon dožuyon sən bunlara
Deyəsən sən azərisən. Yəqinki buralarda boşanana nə ad verirlər bilirsən

Cahan21

Kayıtlı Üye
rank
Kadın derdini yazmış millet altına ne kadar çok sevildiklerinden bahsetmiş. Kadin zaten sevgisilikten, saygısızlıktan bıkmış üzerine bir de hamile siz mutlulugunuzda boğmaya sindirmeye çalışıyorsunuz.Azıcık empati kurun ya!!!!
Yani hamilelikde hormonlar yüzünden insana öğle gele bilir sanki hiç sevilmiyor gibi benimde oldu amma sonra keçdi ben ona bunu anlatmışım

Kadın derdini yazmış millet altına ne kadar çok sevildiklerinden bahsetmiş. Kadin zaten sevgisilikten, saygısızlıktan bıkmış üzerine bir de hamile siz mutlulugunuzda boğmaya sindirmeye çalışıyorsunuz.Azıcık empati kurun ya!!!!
Ya yok canım. Ben ayrı siz ayrı. Böyle mutlu çiftleri duyunca bende mutlu oluyom. Ama yinede teşekkür ederim 😘

Yani hamilelikde hormonlar yüzünden insana öğle gele bilir sanki hiç sevilmiyor gibi benimde oldu amma sonra keçdi ben ona bunu anlatmışım
Tamam canım ben anladım seni. 😇

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim Allah size de huzur versin insallah ❤
Bir nevi görücü usulü diyelim bir yıl tanışma asamamiz oldu sevdik birbirimizi 4 yıllık evliyiz ewin tek geliniyim istenmeyen gelinim hiçbir saygısızlığım olmadı halde ailesi sırt çevirdi konuşmazlar benimle 2 yıldır . Onlar k.maras biz İzmir'de oturyoz eşimin işi gereği. Eşimle hergun konuşuyor lar esim ailesine tapar resmen evlendigimiz ilk zamanlar beni ailesine savunur korurdu ama smdi çok kötü oldu kötü davranıyor bana hakaret ediyor 2. Oğlumuza hamileyim sanki o hamile ben değilim her seferinde alttan alan susan benim kendi hep üste çıkar dışarı çıksak burnumuzdan gelir küfür eder kavga eder hiç birşey anlamadan eve geliriz. Şimdiki aklım olsa asla evlenmedim böyle bir aileye gelmezdim bir tanr ablası var ama 10 taneye bedel resmen kaynanalik yapıyor bana anası babası ablası bosanmamizi okadar istiyor ki neymiş oğlu memur parası var her yerde kız bulur ewlenirmis anlatmak istediğim fakat anlatamadigim daha bir sürü şey var. Kusura bakmayın uzun oldu ama insan bazen derdini anlatınca rahatliyo 😔

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bir nevi görücü usulü diyelim bir yıl tanışma asamamiz oldu sevdik birbirimizi 4 yıllık evliyiz ewin tek geliniyim istenmeyen gelinim hiçbir saygısızlığım olmadı halde ailesi sırt çevirdi konuşmazlar benimle 2 yıldır . Onlar k.maras biz İzmir'de oturyoz eşimin işi gereği. Eşimle hergun konuşuyor lar esim ailesine tapar resmen evlendigimiz ilk zamanlar beni ailesine savunur korurdu ama smdi çok kötü oldu kötü davranıyor bana hakaret ediyor 2. Oğlumuza hamileyim sanki o hamile ben değilim her seferinde alttan alan susan benim kendi hep üste çıkar dışarı çıksak burnumuzdan gelir küfür eder kavga eder hiç birşey anlamadan eve geliriz. Şimdiki aklım olsa asla evlenmedim böyle bir aileye gelmezdim bir tanr ablası var ama 10 taneye bedel resmen kaynanalik yapıyor bana anası babası ablası bosanmamizi okadar istiyor ki neymiş oğlu memur parası var her yerde kız bulur ewlenirmis anlatmak istediğim fakat anlatamadigim daha bir sürü şey var. Kusura bakmayın uzun oldu ama insan bazen derdini anlatınca rahatliyo 😔
Önemli degil uzun olmasi hepsini okudum. Allah yardimcin olsun canim. Ben de es ailesi ile çok sorun yasadim hala yasiyorum seni çok iyi anliyorum. Eşim bòyle bir adam olmasa ailesini dakka çekmem ama esim iyi iste. Senin eş insallah anlar ne yaptigini da kendine gelir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar