Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,720 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
B

Belinay

Guest
Severek evlendikk hatta onun için tüm ailemi karşıma aldımm sorsan o beni herşeyden çok seviyor ama her tartışmada sürekli hakaret küfür 26 yaşıma kadar kimseden duymadığım hakaretleri küfürleri eşimden işitiyorum bunca fedakarlığıma rağmen 20 haftalık gebeyim en ufak birşeyde sürekli tartışıyoruz tarıtışınca p*ç pislk allahın belası vs.. işitiyorum o kadar yoruldum ki az önce dışarı çıktık biraz hava alalım diye yarı yolda tartıştık yine küfür işitince eve geri döndüm kendisi gitti sevgi güzel birşey ama kıymet bilirse karşıda kii güzel olur yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmıyor... Çok doluyummm anlatcak kimse olmayınca böyle bi soruda tutamadım kendimi.
Birden yazıyı okurken kendimi gördüm

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
7 yıldı tanışlıgımız var 5 yıldır evliyiz. 16 yaşımda nişanlandım ona. 10 yaş büyük benden.
Kalbi temiz dili acı. Ama 5 dakkada aklını kapdırıyor. Ablalarına bu kadar deyer veripde beni onların gözünün önünde rencide etmesi çok üzüyor beni. Neyse. Allah hepimize sabır versin. Okuyorum yorumlarıda ben tek diyilmişim. Onu anladım ....
Benim esim ablasi ile tartistigim icin aileme dayanamiyorsun senle yapamam deyip bana bosanma davasi acmisti. Simdi bu úzerime titreyen adamla yillar önceki o adam ayni kisi mi şaşiriyorum. Ailesinin hipnozuna giren erkekler şuurlarini kaybediyorlar. Nerden nereye iste. 5 sene az degilmis aslinda akillanmadiysa bundan sonra zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumu ben yaptım lohusaliga kocam girdi...
Benim girecegim her seye benden önce kaynanam giriyor senin bari kocan girmis 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bu kaynanaların oğullarına kocası gibi davranmasına çok sinir oluyorum valla geçenlerde de bi çocuk kaçmıştı müge anlıda kadın arıyor çocuğu 17 yaşında çocuğa o benim kocam hayatım diyor iğreti oldum yani kocalarından o ilgiyi göremiyorlar oğullarından istiyorlar illa bu erkek onlara bunu tattıracak yani. 😡😡

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bu kaynanaların oğullarına kocası gibi davranmasına çok sinir oluyorum valla geçenlerde de bi çocuk kaçmıştı müge anlıda kadın arıyor çocuğu 17 yaşında çocuğa o benim kocam hayatım diyor iğreti oldum yani kocalarından o ilgiyi göremiyorlar oğullarından istiyorlar illa bu erkek onlara bunu tattıracak yani. 😡😡
Ruh hastalari baska bir sey degil hastalar iste canim. Bana psikologum böyle demisti kayinvalideni hasta olarak kabul et, katlanmasi senin icin daha kolay olur demisti.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ruh hastalari baska bir sey degil hastalar iste canim. Bana psikologum böyle demisti kayinvalideni hasta olarak kabul et, katlanmasi senin icin daha kolay olur demisti.
Sinir bozucu işte ne kadar öyle olsalarda katlanamaz insan. Yani oğlum olursa gelinimde iyi hayırlı birisi olursa inşallah önce gelinimi asla ezmemesi gerektiğini evlenip gittikten sonra hanımından başka kimsenin lafına bakmaması gerektiğini ama tabiki bize olan saygısını da unutmamasını öğretcem eğer ben gelinime karşı bi yanlış yaparsamda oğlum karısını savunsun beni tutmasın eşini ezdirmesin

Benim esim ablasi ile tartistigim icin aileme dayanamiyorsun senle yapamam deyip bana bosanma davasi acmisti. Simdi bu úzerime titreyen adamla yillar önceki o adam ayni kisi mi şaşiriyorum. Ailesinin hipnozuna giren erkekler şuurlarini kaybediyorlar. Nerden nereye iste. 5 sene az degilmis aslinda akillanmadiysa bundan sonra zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek umudim ogullarımın büyümesi belki o zaman onlar beni korur kollar . Kocamdan ailemden umudu kesdim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tek umudim ogullarımın büyümesi belki o zaman onlar beni korur kollar . Kocamdan ailemden umudu kesdim
Senin temiz yüreğinin bi gün hesabı çıkacak illaki sen kendini ferah tut Allah yanında her daim içindeki iyiliği haketmediklerini anladıklarında çok pişman olacaklar senin gibi bulmuşlar daha ne istiyorlar sen gitsen başkası gelse belalarını bulurlar o zaman gelin elinden çekmedikleri kalmadığında

Senin temiz yüreğinin bi gün hesabı çıkacak illaki sen kendini ferah tut Allah yanında her daim içindeki iyiliği haketmediklerini anladıklarında çok pişman olacaklar senin gibi bulmuşlar daha ne istiyorlar sen gitsen başkası gelse belalarını bulurlar o zaman gelin elinden çekmedikleri kalmadığında
Evet ya hiç bi şey istemiyorum onlardan bi şey olsa yerim olmasa yemem. Yapma dese yapmaç yap dese yaparım. Kocam ne derse onu yapıyom.işler desen 12 kişilik bir ailenin döküntüsünü bir düşünün. Neyse. İşte. Ama yine yaranamıyom

Tüm sayfalar yüklendi.