Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,475 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Ummu.ali

Kayıtlı Üye
rank
Ben de tansiyon hastalıgı yarandı. 180 oluyor 160 oluyor sinirlensem heyecanlansam fırlıyor . Hepsi sinirden bu yaşda bu tansiyon.
Ben de her kes hibi sesimi çıkarırdımda babam ezmiş beni. İyi birisi deyil babam. Annem benim gibi kocasından bagımlı.bende nasıl gördüysem öyle kalmış aklımda. Babamla konuşmuyorum. O evden kaçdıgımdan beri bir kere gördüm onda da felç geçirmişdi gittdim ama konuşmadım. İşte abim falan yok. Anlayacagınız böyle oluncada iyice ezmişler beni. Ablamda eltim. Ben ondan sonra gelin geldim. Her kes önceleri beni seviyordu. Ablam kıskanclıkdan kaynanam görümcem kim varsa ne söylediysem ablama gidib hepsini söylemiş beni kötü düşürdü. O zaman bu zaman işte yalnızım. Allahdan başqa kimseye derdimi anlatamaz oldum. Bi de çok şükür sizleri buldum tanımasam bile derdimi anlatıb rahatlıyom
Allah yardimcin olsun 😓

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben de tansiyon hastalıgı yarandı. 180 oluyor 160 oluyor sinirlensem heyecanlansam fırlıyor . Hepsi sinirden bu yaşda bu tansiyon.
Ben de her kes hibi sesimi çıkarırdımda babam ezmiş beni. İyi birisi deyil babam. Annem benim gibi kocasından bagımlı.bende nasıl gördüysem öyle kalmış aklımda. Babamla konuşmuyorum. O evden kaçdıgımdan beri bir kere gördüm onda da felç geçirmişdi gittdim ama konuşmadım. İşte abim falan yok. Anlayacagınız böyle oluncada iyice ezmişler beni. Ablamda eltim. Ben ondan sonra gelin geldim. Her kes önceleri beni seviyordu. Ablam kıskanclıkdan kaynanam görümcem kim varsa ne söylediysem ablama gidib hepsini söylemiş beni kötü düşürdü. O zaman bu zaman işte yalnızım. Allahdan başqa kimseye derdimi anlatamaz oldum. Bi de çok şükür sizleri buldum tanımasam bile derdimi anlatıb rahatlıyom
Bu nasıl bacı kardeş. yarın bi gün ona bişey olsa ilk sen koşarsın yardımına. Ayrıca baban kötü olabilir de sen neden babanın günahını çekesin ki herkes kendi ettiğini bulsun baban öyle diye sen niye eziliyorsun sen dik dur sen kendin yaptıklarından baban kendi yaptıklarından sorumlu. Sen kendini önce bu şekilde ezmeyi bırakmalısın baban yaptıkları babana kalır önce bunu anlamalısın. Sen başka bi insansın başka bir amel defterin var kendini o konuma düşürme sen kendini ezmediğin zaman ezdirmezsin

Bu arada kaçdım derken nişanlandım 2 yıl sonra nişanlıma kaçdım gelin geldim öyle. Yalnış anlaşılmasın istedim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bu arada kaçdım derken nişanlandım 2 yıl sonra nişanlıma kaçdım gelin geldim öyle. Yalnış anlaşılmasın istedim
Kaçmış da olabilirsin bu seni kötü biri yapmaz yada ezilip bükülmeni gerektiren bi konuya sokmaz kaçtın diye ölene kadar boynunu mu bükeceksin. O zaman şartları öyle olmuş. Öyle olduğu için ölene dek kırılıp dökülmek zorunda değilsin

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Dava actiysan ayri misiniz simdi ? Yoksa baristiniz mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim kac yildir evlisin bilmiyorum ama zamanla degisen seyler var. Yasamaktan vazgecip umudunu kaybetme. Ben esimle çok zor gunlerden gectim bugunum o kötû gunlere katlanarak geldi.
Yok canm açtım ama aynı evde yaşıyoruz 1 yıl önce açmıştım kabul etmedi boşanmam dedi bende burası benim ewim ben gitmem bir yere sen git dedim oda gitmedi gitmem dedi

Merizzet

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendikk hatta onun için tüm ailemi karşıma aldımm sorsan o beni herşeyden çok seviyor ama her tartışmada sürekli hakaret küfür 26 yaşıma kadar kimseden duymadığım hakaretleri küfürleri eşimden işitiyorum bunca fedakarlığıma rağmen 20 haftalık gebeyim en ufak birşeyde sürekli tartışıyoruz tarıtışınca p*ç pislk allahın belası vs.. işitiyorum o kadar yoruldum ki az önce dışarı çıktık biraz hava alalım diye yarı yolda tartıştık yine küfür işitince eve geri döndüm kendisi gitti sevgi güzel birşey ama kıymet bilirse karşıda kii güzel olur yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmıyor... Çok doluyummm anlatcak kimse olmayınca böyle bi soruda tutamadım kendimi.
Malesef erkekler genel olarak böyle bide hamile olunca kadın elinde keklik bana muhtaç diye görüyorlar. Çok sevmenin karşılığı bu nankörlük Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar