Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Çocuklarım benm herşeym tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,939 kez görüntülenmiş, 128 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarım benm herşeym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarım benm herşeym
Bende Görücü usulü bende eşimi tanımıyorum kaynanam gili tanıyordum kaynanam gilde allahtan çok iyi insanlar
Ya ne mutlu sana .bizde onlarla tanışmıyorduk fakat ablamla eltiyim şuan. Önce ablam gelin oldu o zaman tanıdık yani uzakken yakın falan anladın sen😁🤣

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-09-04
Gebeliğinizin 28. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük patlıcan büyüklüğünde.
Bebeğin görüşü kuvvetlenir. dışarıdan gelen ışığı algılar ve gözlerini kırpar.
Eğer kan uyuşmazlığı varsa kan uyuşmazlığı iğnesini yaptırmalısınız.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 36 cm ağırlıgı 1050 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Eşimde iyi birisidir tabi arada beni kizdirmasa daha iyi olocakta birazda bana ilgi gösterse kaynatamada
kaynanam da çok sakacilardir kaynatatla birbirimize çok takılırız 2 de eltim var onlarda çok iyilerdir hele bir etim bana oda iyidir ablalık yapar saolsun

Eşimde iyi birisidir tabi arada beni kizdirmasa daha iyi olocakta birazda bana ilgi gösterse kaynatamada
kaynanam da çok sakacilardir kaynatatla birbirimize çok takılırız 2 de eltim var onlarda çok iyilerdir hele bir etim bana oda iyidir ablalık yapar saolsun
Ya ne iyi benim 1tane eltim var pz ablam beni öldürüyor güllesi olsa çakar başımdan 😀😀😀

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendim tabiki de ister iter sıkıntı lar oluyo her ailede 4 yıl konustuk evlendik
Bende Görücü usulü bende eşimi tanımıyorum kaynanam gili tanıyordum kaynanam gilde allahtan çok iyi insanlar
Allah iyiler le karşılaştırın vallaha cnm sen nasıl iyi olursan onlar da el üstünde tutarlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimcin olsun 😓
Ahh be cnm kekse de kacmasydin sahipsiz sanıyolar cahil kafalilar yemin ederim ki bizim gelinde kaçtı abla kardeş gibiyiz hele abim bir şey desin ezdurmem haklı yada haksız olsa da allah iyi ler le karistursin diyorum kendini sen de ezdirme senin ablan da yanlış yapmış barışırsınız cnm bacı baciya kusermi ..
Bizim.gelin kaçtı barışma olmadı düğününü yaptik doum yaptı ben baktim ettim sen takma bence sana olan olur sinir hastası olursun kocan da arkada mi bilmim de ne git gel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimcin olsun 😓
Ahh be cnm kekse de kacmasydin sahipsiz sanıyolar cahil kafalilar yemin ederim ki bizim gelinde kaçtı abla kardeş gibiyiz hele abim bir şey desin ezdurmem haklı yada haksız olsa da allah iyi ler le karistursin diyorum kendini sen de ezdirme senin ablan da yanlış yapmış barışırsınız cnm bacı baciya kusermi ..
Bizim.gelin kaçtı barışma olmadı düğününü yaptik doum yaptı ben baktim ettim sen takma bence sana olan olur sinir hastası olursun kocan da arkada mi bilmim de ne git gel
Allah yardimcin olsun 😓
Her şey sitresden olur tansiyon her hastalık üzüntüyle gelir bacım sen ye iç takma cahil çok yapmamaları lazım burunlarını sokunca olyo bende oldu bir guzel rezil ettim ailem de arkamda oldu dize geldi ler hepsi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.