Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Çocuklarım benm herşeym tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,933 kez görüntülenmiş, 128 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarım benm herşeym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarım benm herşeym

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-06-15
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
A
Onun sevgisinden emin olmadigin için öyle hissediyor olabilirsin bende bazen senin gibi dusunuyorum sonra böyle dusunmemin doğru olmadığına karar veriyorum devam edersem aramıza soğukluk girecek bi daha ısınamam diye korkuyorum sende düşünme bence iyi davranmaya çalış böyle düşündüğünüde belli etme
belâlarını versin ins de diem keşke bana yapaalar yemin ederim ki sen bnm bacım olacan halkında gelirim onların ben

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek hatta kacarak evlendik ama evlemdime şahsen bazen pisman ediyo bazen goklerde hissettiriyo biraz ekşınlı iliskimiz var o beni daha cok seviyo ve asiri kıskanıyor 🤗

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Bizde severek evlendik hatta kaçarak🤦ama hiç birşey hayal etim gibi olmadı çok şükür eskisi kadar olmasada seviyorum bizim de aramızı bozan gorumcelerim ve kaynanam😔😔😔

Bizde severek evlendik hatta kaçarak🤦ama hiç birşey hayal etim gibi olmadı çok şükür eskisi kadar olmasada seviyorum bizim de aramızı bozan gorumcelerim ve kaynanam😔😔😔
Ya bende sevdim kaçdım benimde aramı bozan kaynana ve görümceler var😀😀😀 peki sen napiyon bu durumda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A

belâlarını versin ins de diem keşke bana yapaalar yemin ederim ki sen bnm bacım olacan halkında gelirim onların ben
Sanırım bana yazmış olmalısın mesajı dimi? 🤔🤔🤔

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-09-04
Gebeliğinizin 28. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük patlıcan büyüklüğünde.
Bebeğin görüşü kuvvetlenir. dışarıdan gelen ışığı algılar ve gözlerini kırpar.
Eğer kan uyuşmazlığı varsa kan uyuşmazlığı iğnesini yaptırmalısınız.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 36 cm ağırlıgı 1050 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.