Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,229 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben kendim giyinip süsleniyom. Kendimce o da kıskanıyor. Ben hiç takmıyom hesabı. Sonra yanına gidince beni fark etmiyorsa telefonuyla kurcanıyorsa ben de resti çekiyorum keyfini gör diyorum gidiyorum. Oda sonra yanıma geliyor 😀
Takmayıp kendimize bakıcaz napalım gözlerini mi baglıcaz telden ordan burdan her yerden bakıyorlar zaten bakcaklarına 🤷‍♀️ Kendimizi yıpratmaktan baska birsey yapmıyoruz çünkü

Ftmbll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Allah herkese hayırlı eş nasip etsin ben basta mantik evliligi yaptım çünkü mantığa uyuyorsa sevgide olur zamanla oyle de oldu cok şükür cok destek oluyor bana işten geldigi gibi sofrada yemekte herseyde yardim ediyor bana sevgi ve ozellike saygiyi yitirmediginiz sürece o evlilik bir ömür boyu surer mutlulukla

Takmayıp kendimize bakıcaz napalım gözlerini mi baglıcaz telden ordan burdan her yerden bakıyorlar zaten bakcaklarına 🤷‍♀️ Kendimizi yıpratmaktan baska birsey yapmıyoruz çünkü
Evet takma kendine bak hamileliyinin tadnı çıkar. Ben kskansam bile belli etmiyom. O da beni daha sevmiyormusun hiç kıskanmıyorsun diyor bende 3 çocuk olucak neyini kıskanıyım diyorum yeni mi evliyiz falan 😀😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah herkese hayırlı eş nasip etsin ben basta mantik evliligi yaptım çünkü mantığa uyuyorsa sevgide olur zamanla oyle de oldu cok şükür cok destek oluyor bana işten geldigi gibi sofrada yemekte herseyde yardim ediyor bana sevgi ve ozellike saygiyi yitirmediginiz sürece o evlilik bir ömür boyu surer mutlulukla
Anlayışlı eş bulmak zor. Allah daimi eylesin🤗🤗🤗

Anlayışlı eş bulmak zor. Allah daimi eylesin🤗🤗🤗
Benimki daha beter anlatsam ağlarsın 😔

Son düzenleme:
P

Prensesin Annesi

Guest
Severek evlendim allah pişmanlık vermesin ama keşke kaynanam olmasaydi yanimizda çok daha mutlu olurduk ama napalim fitnesiz olmuyor ki 😭😭🤕
Çok haklısın 3. Kişi hele de bu kişi kaynana olunca ne düzen oluyo ne de yeterince sevgi. 3 5 gündür kaynanam evde yok evli olduğumu kocamın beni ne kadar sevdiğini yeniden hisstmeye anlamaya başladım üstelik daha bi yıl bile olmadı evleneli

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın 3. Kişi hele de bu kişi kaynana olunca ne düzen oluyo ne de yeterince sevgi. 3 5 gündür kaynanam evde yok evli olduğumu kocamın beni ne kadar sevdiğini yeniden hisstmeye anlamaya başladım üstelik daha bi yıl bile olmadı evleneli
Allah sabır versin aynı evde baska bir kişi zor senin annen olsa esine zor bu seferde ne özel hayat kalıyor ne birsey

Selver duman

Kayıtlı Üye
rank
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Ben severek evlerim 7 ay oldu çok mutluyuz hergecengun birbirimizi dadacokseviyoruz neden boylebisoru sorduncnim

Son düzenleme:

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizde 4yil konustuktan sonra evlendik şükür şimdi çok iyiz rabbim utandirmasin 3yillikta evliyiz bir oglum var ikincisine hamileyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar