Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,233 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
A
Onun sevgisinden emin olmadigin için öyle hissediyor olabilirsin bende bazen senin gibi dusunuyorum sonra böyle dusunmemin doğru olmadığına karar veriyorum devam edersem aramıza soğukluk girecek bi daha ısınamam diye korkuyorum sende düşünme bence iyi davranmaya çalış böyle düşündüğünüde belli etme
belâlarını versin ins de diem keşke bana yapaalar yemin ederim ki sen bnm bacım olacan halkında gelirim onların ben

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek hatta kacarak evlendik ama evlemdime şahsen bazen pisman ediyo bazen goklerde hissettiriyo biraz ekşınlı iliskimiz var o beni daha cok seviyo ve asiri kıskanıyor 🤗

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Bizde severek evlendik hatta kaçarak🤦ama hiç birşey hayal etim gibi olmadı çok şükür eskisi kadar olmasada seviyorum bizim de aramızı bozan gorumcelerim ve kaynanam😔😔😔

Bizde severek evlendik hatta kaçarak🤦ama hiç birşey hayal etim gibi olmadı çok şükür eskisi kadar olmasada seviyorum bizim de aramızı bozan gorumcelerim ve kaynanam😔😔😔
Ya bende sevdim kaçdım benimde aramı bozan kaynana ve görümceler var😀😀😀 peki sen napiyon bu durumda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A

belâlarını versin ins de diem keşke bana yapaalar yemin ederim ki sen bnm bacım olacan halkında gelirim onların ben
Sanırım bana yazmış olmalısın mesajı dimi? 🤔🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar