Sorum var Arkadaşlar kötü durumdayım lütfen cevap veriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Arkadaşlar kötü durumdayım lütfen cevap veriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kötü durumdayım lütfen cevap veriniz
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
İlaç işe yaramadıysa bidaha git yine ilaç verir ihmal etme
Gidecem hafta içi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bir ilac ama bana ilaç verilmemişti bol su dedi o sekilde vucut atar dedi sise elimde gezmistim tabi devamli tuvalet yoluna gecmis olsun
Sabahtan beri 4 litre ictim oldum

Buyuk bir kap in icine legen gibi bir sicak su doldur dayana bilecen kadar sıcak olsun içine otur ve bekle 10 kadar her gün yap ve iç camasirini utule ben boyle buldum care erken dogum yaptim enfeksiyondan cok rahatlatiyor
Canım iley yardımı bide kacıncı haftada enfeksiyon oldun

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon beni mahfeti afedersiniz özel bölgem bile şişmiş ne yapabilirim
Canın sıcak suya oturma erken doğum Tetiklersin kaçıncı haftandasın bilmiyorum. Vajinaya uygulayacağın sirkeli vs. asidik sular vajinanın florasını bozacağı için anlık iyileştikten sonra 2 3 kat daha kötü şekilde tekrarlayabilir. Mantar mayasır şeklinde sonuçlar doğurabilir. Sadece duru su ile yıka herhangi bir şampuan ıslak mendil vs uygulama kuru tut iç çamaşırlarını ütüle eşinin kıyafetleri ile yıkama sadece tek senin kıyafetlerin olsun makinada. Doktorundan randevu al durumuna göre farklı bir tedavi şekli uygulayacaktır zaten o enfeksiyonu kurutacak. Ama lütfen başka şeyler uygulama

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon beni mahfeti afedersiniz özel bölgem bile şişmiş ne yapabilirim
Çok geçmiş olsun kuzum bende gebelikten önce çok oluyordum yeşil sabunlar keselenmeye başladığımdan beri olmuyor hatta gecen sadece şampuanla yıkandım diye gene genital bölgemde ağrı kaşıntı oldu Hindistan cevizi yağı sürdüm hafifletti sende sirkeli suyla falan taharet al beyaz iç çamaşırı kullan inşallah gecer 🤲

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Canın sıcak suya oturma erken doğum Tetiklersin kaçıncı haftandasın bilmiyorum. Vajinaya uygulayacağın sirkeli vs. asidik sular vajinanın florasını bozacağı için anlık iyileştikten sonra 2 3 kat daha kötü şekilde tekrarlayabilir. Mantar mayasır şeklinde sonuçlar doğurabilir. Sadece duru su ile yıka herhangi bir şampuan ıslak mendil vs uygulama kuru tut iç çamaşırlarını ütüle eşinin kıyafetleri ile yıkama sadece tek senin kıyafetlerin olsun makinada. Doktorundan randevu al durumuna göre farklı bir tedavi şekli uygulayacaktır zaten o enfeksiyonu kurutacak. Ama lütfen başka şeyler uygulama
27 haftadayım ben sıcak su erken dogumu tetikler diye okumuştum zaten erken doğum riski vardır benım

Çok geçmiş olsun kuzum bende gebelikten önce çok oluyordum yeşil sabunlar keselenmeye başladığımdan beri olmuyor hatta gecen sadece şampuanla yıkandım diye gene genital bölgemde ağrı kaşıntı oldu Hindistan cevizi yağı sürdüm hafifletti sende sirkeli suyla falan taharet al beyaz iç çamaşırı kullan inşallah gecer 🤲
Bende dikkat ediyordum o kadar cunku kizmda oldu o zaman cok kötü oldum

Canim benimde gebelikte enfeksiyon olmustu doktar merhem extra antibiyotik yazdi tamamını kullanma mi soylemisti hemen geçirdi
Bana sadece antibiyotik yazdı birde tek kullanımlık birşey verdi icitim

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
27 haftadayım ben sıcak su erken dogumu tetikler diye okumuştum zaten erken doğum riski vardır benım

Bana sadece antibiyotik yazdı birde tek kullanımlık birşey verdi icitim
Geçmiş olsun inşallah geçer

Tüm sayfalar yüklendi.