Sorum var Arkadaşlar kötüyüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birbebekanne2134 tarafından oluşturulan Arkadaşlar kötüyüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 849 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kötüyüm
Konbuyu başlatan Birbebekanne2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank
Şaşırdık mi tabiki de hayır 🙄Ah bu erkek milleti ne zaman değişecek Allah'ım ya canım eşinle konuş bence mantıklı bı açıklama yapar heralde yani sende bundan sonra ona göre davranirsin kendini hiç yıpratma hamilesin bak bebeğin de etkilenir canım hicbisey için kendini üzmeye değmez
Canım cokk oldu o konuyu konusalı ama gecmiyor ne yapcagımı sasırdım artık

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
ben senin poslarinan birsey anlamiyorumya kafam karsiyor canim esin nasil dolandici ile konusmus? erkeklemi konusmus? yani erkeyi kadinmi sanmis?
🤭🤩Ya ulduz kız sen çok tatlısın ya vallahi konuşmaların aşırı hoşuma gidiyor tepkilerin çok komik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım erkekmiş zaten dolandırıcı oldugunu anlamış öyle konuşmuş masus zaten

Yok canım
Ee devam etmiyosa neye bu kadar üzüldün🤔🥴🤔

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
😂konu ne anlamaya calisiyorum😂kafam karsiyor o yuzden boyle tepkiler vermek zorunda kalyorum sende cok tatlisin canim benim🥰🐥
Sen çok yaşa emi 🤩🤲❤️😘🌹

Canım öyle karakter yok eşimde cok güveniyorum zaten o kac ay oldu o mesaji ondan beri ben mutsuzum
Yani bı kere güvensizlik oldu ondan sonra mutsuzum hep diyosun öyle mi canm

Tüm sayfalar yüklendi.