Arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Arkadaşlar lütfen yardımcı olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,359 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arkadaşlar lütfen yardımcı olun
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar adetime 1 gün var kan testi verdim dün bugün sonuç çıktı sonucum 100.9 mlU mL hemşire aradı degerimin düşük olduğunu tekrar salı günü kana çağırdı bısey olur mu

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya boşuna korkma bazılarında düşük başlıyor benim de 63 le başlamıştı çok şükür 5 aylık gebeyim.Adetimden bir gün önce çıkan sonuç 63 tü.Gec döllenme olmustu.Seninde muhtemelen öyledir.Hayirli olsun inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 49 du adet günümde test yapıp kan vermiştim. Yeni bir gebelik seninkide. Beta değerin 2 günde bir çift katına çıkması gerekiyor bu şekilde 2 hafta takip edebilirsin sonrasında doktora gitmiştim bende kese ve kalp atışına bakıyorlar o zamanda

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk kan verdiğimde 174 çıkmıştı düşük olduğu için iki gün sonra tekrar kan vermiştim değer 450 olmuştu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar adetime 1 gün var kan testi verdim dün bugün sonuç çıktı sonucum 100.9 mlU mL hemşire aradı degerimin düşük olduğunu tekrar salı günü kana çağırdı bısey olur mu
Bebek yeni canım ondan düşük çıkmıştır bikaç gün arayla kan ver takip et

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yeni oldugu İcin dusuk canım 1 hafta falan sonra bi daha Kan ver zaten hamilesin kan degerlerıne de bakarlar kanama olmadığı surece acele etmene gerek yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar