Arkadaşlar yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Vaye tarafından oluşturulan Arkadaşlar yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,051 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Arkadaşlar yardım lütfen
Konbuyu başlatan Vaye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Vaye

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar 31+4 deyim. 2. Gebeliğim. 4-5 saattir bel ve kasık ağrısı yaşıyorum, adet ağrısı gibi. Aynı durumu yaşayan var mı neden oluyor sizce ?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar 31+4 deyim. 2. Gebeliğim. 4-5 saattir bel ve kasık ağrısı yaşıyorum, adet ağrısı gibi. Aynı durumu yaşayan var mı neden oluyor sizce ?
Canim agrilarin dinlenince geçmiyor daha da siddetleniyo ise doktora görün bir sürekli devam eden dinlenince geçmeyen sancılar normal değil insallah bişey yoktur minigin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumu qecen haftamda yaşadım kola içmiştim koladan oldu sanmıştım ama sanırım 31 haftada normal bisey şuan 32+3 haftalqm ara ara hala oluyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı sancılar başlamıştır artık normal canım dinlenince veya pozisyon değiştirince geçiyorsa sıkıntı olmaz. Yürürken girerse sancı otur, oturduğun yerde girerse kalk yürü evin içinde biraz, soluna yat bacaklarını kendine doğru çekerek bunlarla geçer normalde. Bunlara rağmen geçmiyor ve şiddetleniyorsa ihmal etme bir dra görün çok küçük daha bebeğin

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı sancılar başlamıştır artık normal canım dinlenince veya pozisyon değiştirince geçiyorsa sıkıntı olmaz. Yürürken girerse sancı otur, oturduğun yerde girerse kalk yürü evin içinde biraz, soluna yat bacaklarını kendine doğru çekerek bunlarla geçer normalde. Bunlara rağmen geçmiyor ve şiddetleniyorsa ihmal etme bir dra görün çok küçük daha bebeğin
Aramızda kaç gün vardı sizinle 😔 hâlâ doğmadı bizimki

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım 37 içinde doğdu ikiside sözde üçüncü bebek daha erken gelir diyordu herkes 40ı bitti daha gelecek beyefendi
Bu sene neden de hep böyle neyse daha fazla yazmiyim burdan kadincagiz bir soru sormuş bende sizi burda yakalayınca soruyum dedim daha yazmıyorum 😌

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 32+3 üm bu tarz yoğun regli ağrıları gibi oluyor ama bi süre sonra geçiyor bütün gün olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.