Arkadaşlar yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Vaye tarafından oluşturulan Arkadaşlar yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Arkadaşlar yardım lütfen
Konbuyu başlatan Vaye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bu sene neden de hep böyle neyse daha fazla yazmiyim burdan kadincagiz bir soru sormuş bende sizi burda yakalayınca soruyum dedim daha yazmıyorum 😌
Canım sen çok taktın kafana bak bebiş iyiyse boşver ne zaman isterse gelir zaten sen strese girdikçe bebekte girer bak kakasını yapabilir Allah korusun rahat ol sıkma kendini düşünme bu kadar tembel bunlar tembel içeride rahatları iyi herhalde çıkmıyorlar 😂

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen çok taktın kafana bak bebiş iyiyse boşver ne zaman isterse gelir zaten sen strese girdikçe bebekte girer bak kakasını yapabilir Allah korusun rahat ol sıkma kendini düşünme bu kadar tembel bunlar tembel içeride rahatları iyi herhalde çıkmıyorlar 😂
İşte onlar aklıma geldiği için korkuyorum yoksa dursun içerde durabildigi kadar aklıma kötü şeyler geliyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İşte onlar aklıma geldiği için korkuyorum yoksa dursun içerde durabildigi kadar aklıma kötü şeyler geliyor
İyi düşün iyi olsun canım benim sıkma hiç kendini sen iyi ol ki bebeğinde iyi olsun ne zaman gittin kontrole en son 40 olduktan sonra 2 3 günde bir kontrole çağırıyor drlar. Hareketlerini de takip et sürekli hareketleri normalse iyi demek keyfi yerinde ondan gelmiyor ☺️

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
İyi düşün iyi olsun canım benim sıkma hiç kendini sen iyi ol ki bebeğinde iyi olsun ne zaman gittin kontrole en son 40 olduktan sonra 2 3 günde bir kontrole çağırıyor drlar. Hareketlerini de takip et sürekli hareketleri normalse iyi demek keyfi yerinde ondan gelmiyor ☺️
Hareketleri normalde 12 gün oldu gitmeyeli uzak olduğu için gidemiyorum sürekli birde randevu da yok

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kasıklarıma sol tarafa en çokta şiddetli bir baskı geliyorrrr biraz bu şekilde devam ediyor geçiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hemen vercem hemde
Bende de çok oluyor oda geçiyor bir süre sonra canım ya devam etmiyor dün gece de aynı dediğin gibi çok şiddetliydi aşırı baskı vardı büyük tuvaletim varmış gibi oluyordu acaba dedim ama yine geçti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar