Arkadaşlar yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Vaye tarafından oluşturulan Arkadaşlar yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,047 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Arkadaşlar yardım lütfen
Konbuyu başlatan Vaye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar 31+4 deyim. 2. Gebeliğim. 4-5 saattir bel ve kasık ağrısı yaşıyorum, adet ağrısı gibi. Aynı durumu yaşayan var mı neden oluyor sizce ?
2.gebeliğinse bilmen lazım aslında cnm bunlar yalancı sancılar. Kımıldayınca böle hafifliyo yada geciyosa yalancı sancılar olur sıkıntı yok. Bnm 6.aydan baslar dogurana kadar bel sırt kasık agrım bitmez iş güç yapamam

Vaye

Kayıtlı Üye
rank
2.gebeliğinse bilmen lazım aslında cnm bunlar yalancı sancılar. Kımıldayınca böle hafifliyo yada geciyosa yalancı sancılar olur sıkıntı yok. Bnm 6.aydan baslar dogurana kadar bel sırt kasık agrım bitmez iş güç yapamam
İlk gebeliğimde kendi sancım hiç gelmedi suni sancıyla doğum yaptım. Gerçek doğum sancısı nedir nasıl olur hiç bilmiyorum o yüzden panik oldum biraz

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde kendi sancım hiç gelmedi suni sancıyla doğum yaptım. Gerçek doğum sancısı nedir nasıl olur hiç bilmiyorum o yüzden panik oldum biraz
Gercek dogum sancısı da adet sancısı gibi gelio belden kasıklara oturuyo ama bu düzenli oluyor mesela önce 10 dk da 1 sonra 5 dk 1 sonra 2 dk 1 ki artık bebek hosgeldin ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.