Artık birisi iyi bir şey desin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Artık birisi iyi bir şey desin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Artık birisi iyi bir şey desin
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojim bozuldu kodlar corona aşısı ol diyen de var olma diyende hamileyken corona olup atlatan var mı yoksa gösterdikleri gibi sonucu ölüm mü ne insanların bu baskısı kafa bırakmıyor aklı selim biriisi yok mu

Psikolojim bozuldu kodlar corona aşısı ol diyen de var olma diyende hamileyken corona olup atlatan var mı yoksa gösterdikleri gibi sonucu ölüm mü ne insanların bu baskısı kafa bırakmıyor aklı selim biriisi yok mu
Valla canim ben kendi doktorum hariç 3 doktora sordum yaptir sorun olmaz dedi gebelerde daha tehlikeli olabiliyo covid dedi ama hangisi konusunda bişey demedi bende internette bir kadın dogumcu dinledim kendisi de hamile ve sinovac olmuş bende 2 doz sinovac oldum yan etki yapmadi bende şimdi 36 haftaligiz şu ana kadar bir komplikasyon gelişmedi doğumda da insallah olmaz bişey de sağlıcakla alırız kucaklarimiza

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmadım doğumdan sonra olacağım kimi doktor ol diyor kimisi kesinlikle karşı fikir ayrılığı var geçen bir doktorun konuşmasını dinledim hamilelere korona olursa ilaç bile verilmiyor zarar verir diye ama aşı ol diyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi son karar senin ama tedbir bizden
Katılıyorum gülüm

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Saçma konuşan cok var ben hic izlemiyorum haber vs. Corona hamileyimi seçiyor öldürmek için bazi yalanlara inanmiyorum ben bende olamadim dogumdan sonra olmayi düşünüyorum asi olanla corona oluyormus ama hafif geciriyor cevremde corona olan herkez sadece koku alamadim veya burnum tikandi gibi sikayeti oldu 14 gun evde kaldi gecti bu kadar basit hastalik öldürüyor bebege zarar vermeyeceginin garantisini kimse vermiyo

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojim bozuldu kodlar corona aşısı ol diyen de var olma diyende hamileyken corona olup atlatan var mı yoksa gösterdikleri gibi sonucu ölüm mü ne insanların bu baskısı kafa bırakmıyor aklı selim biriisi yok

Diyelim aşı zararlı peki korona virüs kaparsaniz size ve bebeğe zarar vermeyeceginin garantisi var mı Allah korusun olmeyeceginizin garantisi var mı önce hamileleri çok etkilemiyordu o yüzden onermiyorlardi delta özellikle çok etkiliyor açıkça aşı olun diyorlar artık elde veriler de var eskisi gibi değil

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben birini oldum iki ay sonra ikincisini olacağım gün kotulestim test verdim aşı olamadan Corona oldum 30 haftalık gebeyim üstelik delta olmuşum.Bu ikinci COVİD oluşum ilki normaldi pek bilmeden atlattım hamile de değildim.Ama bu sefer annemden emdigim süt burnumdan geldi.Her gece acildeydim her gece.İlk 3 gün felçli gibi oldum bütün vücudum kastati kesildi hareket ederken ölüyorum gbi hissediyordum.Ateş öksürük,tat koku kaybı ve daha neler neler.Demem o ki keşke ikinciyi olmayı geciktirmeseydim.Belki onu da yapsam daha hafif gecirirdim.Bu aralar gebelerin ölmesinin büyük sebebi mutant virüs olan deltadır.Kendini tehlikeye atma ve Instagramdan Mehmet Fatih Karslı diye perinatologu takip et dinle ve izle.Aşıya karşı olan bir çok doktor koronadan öldü.Salak salak siyasetçiler kalkıp yok kıllı yok kuyruklu çocuklar doğuyor deyip korkuttu gebeleri.İnanmayin lütfen benim canım çok yandı sizin yanmasın.Çok şükür bebeğim çok iyi bunu da belirtmek isterim.Uzun oldu ama kusura bakmayın.Hayirli sağlıklı doğumlar...❤️

Saçma konuşan cok var ben hic izlemiyorum haber vs. Corona hamileyimi seçiyor öldürmek için bazi yalanlara inanmiyorum ben bende olamadim dogumdan sonra olmayi düşünüyorum asi olanla corona oluyormus ama hafif geciriyor cevremde corona olan herkez sadece koku alamadim veya burnum tikandi gibi sikayeti oldu 14 gun evde kaldi gecti bu kadar basit hastalik öldürüyor bebege zarar vermeyeceginin garantisini kimse vermiyo
Güzel söyledin tatlım valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala sinirlerim tepemde ya eşim üniversitede öğrenci işlerinde memur . Bugün bi öğrenci kayıt yaptırmaya gelmiş oturmuş oturmuş sonra büyük ihtimalle covidim demiş eşim de kızmış cik dışarı diye smdi bak eşime bulaşsa bende bittim😖😖😖
Bende olmadım doğumdan sonra olacağım kimi doktor ol diyor kimisi kesinlikle karşı fikir ayrılığı var geçen bir doktorun konuşmasını dinledim hamilelere korona olursa ilaç bile verilmiyor zarar verir diye ama aşı ol diyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi son karar senin ama tedbir bizden

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Güzel söyledin tatlım valla

Vala sinirlerim tepemde ya eşim üniversitede öğrenci işlerinde memur . Bugün bi öğrenci kayıt yaptırmaya gelmiş oturmuş oturmuş sonra büyük ihtimalle covidim demiş eşim de kızmış cik dışarı diye smdi bak eşime bulaşsa bende bittim😖😖😖
Allah korusun canım dengesiz işte millet artık kimse umursamıyor

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
6 aylıktan sonra oluyorlar çevremde olan olmadı hiç ama televizyonda ünlü bı kadın var rastladiniz mi bilmem Bergüzar Korel mi ne o kadın 30 haftalık hamile iken korona aşısı oldu bı sıkıntı olmamış güya ama ben olsam asla olmazdım daha önce yasaktı hamilelere de şimdi değişen ne oldu da vurulsunlar deniyor ben vurulmadim haftaya doğumum var inşallah doğumdan sonra bakacağım ne kadar giderse o zamana kadar yine vurulmam

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
6 aylıktan sonra oluyorlar çevremde olan olmadı hiç ama televizyonda ünlü bı kadın var rastladiniz mi bilmem Bergüzar Korel mi ne o kadın 30 haftalık hamile iken korona aşısı oldu bı sıkıntı olmamış güya ama ben olsam asla olmazdım daha önce yasaktı hamilelere de şimdi değişen ne oldu da vurulsunlar deniyor ben vurulmadim haftaya doğumum var inşallah doğumdan sonra bakacağım ne kadar giderse o zamana kadar yine vurulmam
Evet canim bende bu çelişkiyi anlamıyorum önce yasaktı şimdi ne değişti haklısın 👍💓

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2.doz asimi hamileyken oldum 12 yildir cocugum olmuyordu ilk dozu olduk 1 ay sonra mucize gibi kendiligimden gebe kaldim 2.dozuda hamileykrn oldun

Canim kulakdan dolma davranmayin doktor gebelige bebege zarari olsa zaten olun demez kac haile kadin atlatamadi kimsenin gunahina giremeyiz yanlis bilgilerle en dogrusunu doktor önerir

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende aşı olma taraftarı değildim şuan 36 haftalık hamileyim ve korona oldum o kadar ağır geçti ki yemin ediyorum ölücem sandım geceleri eşim uyumadan başımda bekledi ne var gırip gibi bişey diyodum ama öyle değilmiş aşı olmadığıma çok pişman oldum doktor randevuma 2 gün vardı korona olunca orayada gidemedim 2 ay olucak bebeğim ne durumda bilmiyorum. Ben size aşı olun yada olmayın diyemem ama ben doğumdan sonra hemen olucam. Çevremde benim gibi hamile olup aşısını olmuş kişiler var onlar çok hafif geçirmiş ama ben çok ağır geçirdim en çokta bebeğim için korktum Rabbim hepimizi korusun🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar