Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,881 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben artik doğurmak istiyorum 37 haftaligim cok yorucu olmaya basladi😂
Bende öyle gerçekten yaa son zamanlar Bi enerji bastı diş köşe ev temizliği ne yaptım o kadar hareket falan halen tık yok 😂 ve halen enerjim bol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kontrol icin gittigimde konuşcam artık erkek olsa net görülürdü haraket ediyordu ultrasonda bakarken görmediği iicn mi öyle dedi düştüm diye gittim kontröl vaktime vardi daha
Doktorun detaylı bilgi vermiyor tam ilgilenmiyorsa başka doktora gözük bence. İleri zamanlar için falan doktor çok önemli

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün karnimin kasılmaları çok sık oluyor sanki rahmim yumurta gibi oluveriyor. Ama ağrı olarak sancım felan yok.acaba yinede doğum yakın mıdır sizce ?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebelik bu konuda çok kararsızim aslında normal mi sezaryan mi olsa diye ama büyük ihtimal sezaryan olcam. Senin ilk mı sn ne düşünüyorsun
Anladim canim hayırlısı olsun hakkında insallah benim bu 5 inci gebeligim bir düşük yaptım 3 normal doğum oldu 33 haftaligim şimdilik normal dedi doktorum ama aksilik olursa da sezaryen olcak doğumdan sonra baglatcam kordonlarimi da bizim aile de çok çocuk dogurmaya müsait ben de onlara cekmisim😂o yüzden baglatcam yaşım daha genç 27 yaşındayım benim yasitlarim ya yeni evli ya tek çocuklu 🙈🙈

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Doğum için neler yapıyorsunuz hanımlar ne kadarınız var göbüşler indi mi aşağı. Artık doğurmak için ne yapmak lazım 😄
Ben 29+1 ama patlıcan gibi hissediyorum bol yürüyüş ve su içiyorum kizimla biraz zor ama bebek iti oldugu icin baya yürümem gerekiyor doktor dedi dogursamda hayırlısıyla rahatlasam oğluşum kasıklarımda hissediyorum asiri baski var..

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Anladim canim hayırlısı olsun hakkında insallah benim bu 5 inci gebeligim bir düşük yaptım 3 normal doğum oldu 33 haftaligim şimdilik normal dedi doktorum ama aksilik olursa da sezaryen olcak doğumdan sonra baglatcam kordonlarimi da bizim aile de çok çocuk dogurmaya müsait ben de onlara cekmisim😂o yüzden baglatcam yaşım daha genç 27 yaşındayım benim yasitlarim ya yeni evli ya tek çocuklu 🙈🙈
Hadi yaa olsun hayırlısı olsun 😁 ben 28 yaşındayım ama hiç bişey bilmiyorum 😀 diğer doğumların nasıl yaptın yaa kafam çok allak bullak da 🤔 ben bide şey biliyorum ne kadar doğru bilmem ama sezaryan yaparsan o arada baglayabliolarmis sonradan tekrar operasyon görmeye gerek kalmazmis heralde yine de sen bilirsin canim .

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi yaa olsun hayırlısı olsun 😁 ben 28 yaşındayım ama hiç bişey bilmiyorum 😀 diğer doğumların nasıl yaptın yaa kafam çok allak bullak da 🤔 ben bide şey biliyorum ne kadar doğru bilmem ama sezaryan yaparsan o arada baglayabliolarmis sonradan tekrar operasyon görmeye gerek kalmazmis heralde yine de sen bilirsin canim .
Valla canim 3 unu de normal doğum yaptım ilk i biraz zordu şöyle zordu gun um geçmişti 3 gün sonra hastaneye gittim 2 cm acilmam vardı ama sancı kanama nişan yada su gelmedi yatiralim dediler bende kabul etmedim 4 gün boyunca kaçtım hep 4 üncü günün sonunda 4 cm olmuş riske atmayalım diye yatırdılar ertesi gün sabah 7 de suni sancı verdiler öğleden sonra 13.30 da ilk kizim doğdu bayağı zordu ama ikinci kiz da evde sancilandim o zaman araba falan yoktu tabi saat 4 de sancilandim 5 e anca Hastane de idik akşam 9 a çeyrek kala doğum yaptım kolay oldu ama bu sefer hem kendi sancimi cekmis oldum hastaneye gittiğimde 7 cm olmuştu acilmam oglumda da gece 3 de suyum geldi 4 e doğru anca hastanedeydik 5 de de oğlumu aldım kucagima bakalım bu paşa nasıl olcak baglatmaya gelince de doktorum sezaryen gerekmediği sürece yapmayacağını normal doğum olsa bile doğumdan sonra bağlayacağını söylemişti şimdi benim doktorun tayini çıkmış ne yazıkki çok iyiydi alalh var şimdi başka hastane başka doktor a aldım randevu bakalım bu doktor neler diyecek sağlıklı olsunlar da insallah sağ saglim alalım bebislerimizi

Tüm sayfalar yüklendi.