Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,882 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimde korkum sezeryan demesi bir sıkıntı olacak da sezeryan diyecek diye aklım cikiyo resmen doktorum demişti ucunu de normal dogurmussun maşallah bunu da normal dogurursun diye bakalım bu gitcem doktor ne diyecek sağlıklı olsunlar da insallah nasıl doğduğu pek de mühim değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım doktorun ne demişti doğum la alakalı sana
2 haftadır sancı beklediğini pelvis kemiklerine inmiş demişti ama hala ses seda yok. 2 3 gündür yalancı kasılmalar çok arttı karnım sertleşip sertleşip gevsiyodu bugün de daha da indi aşağı. 40 oluyorum ama hala sancı yok dye normal olmamasindan korkuyodum da hala umut etsem mi bilemedim :)

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 haftadır sancı beklediğini pelvis kemiklerine inmiş demişti ama hala ses seda yok. 2 3 gündür yalancı kasılmalar çok arttı karnım sertleşip sertleşip gevsiyodu bugün de daha da indi aşağı. 40 oluyorum ama hala sancı yok dye normal olmamasindan korkuyodum da hala umut etsem mi bilemedim :)
Hayırlısı ne ise o olsun hakkinda canim doktor normal dedi ise bebek de iri bir bebek değilse sancin olmasa dahi suni.sancı verirler olur doğumun benim.ilk kiz da acilmam vardı ama sancı da yoktu suyumda gelmemişti suni sancı ile doğum yapmistim

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Kolay gelsin kuzum bende 33 haftaligim temizlik anca bitti 😂benimde haliydi koltuktu p erdeydi boya badana derken 1 ay da anca.bitirdik😀eşimle birlikte yaptık valla yoksa ne anacimdan nede kaynanadan fayda vardı ikiside gelmedi gelmesinler zaten ben iyi kötü yaptım ya şükür gerisi boş
Aynen canım kimseye kimseden fayda yok kendi işin kendin yapcan benim eşimde 3 yaşında oglum var ona baktı sagolsun ben artık doğum yapana kadar oturmam😏halaa çook işim var biz köyde oturuyoruz daha ekmek yapcm bahcem var salça domates🙄şimdi den yoruldum😊🤣

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım kimseye kimseden fayda yok kendi işin kendin yapcan benim eşimde 3 yaşında oglum var ona baktı sagolsun ben artık doğum yapana kadar oturmam😏halaa çook işim var biz köyde oturuyoruz daha ekmek yapcm bahcem var salça domates🙄şimdi den yoruldum😊🤣
Maşallah canim senin iş de cokmus RABBIM güç kuvvet versin insallah işlerini bitir bir avazda da dogur insallah sağ saglim

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimde korkum sezeryan demesi bir sıkıntı olacak da sezeryan diyecek diye aklım cikiyo resmen doktorum demişti ucunu de normal dogurmussun maşallah bunu da normal dogurursun diye bakalım bu gitcem doktor ne diyecek sağlıklı olsunlar da insallah nasıl doğduğu pek de mühim değil

Canım doktorun ne demişti doğum la alakalı sana
2 haftadır sancı beklediğini pelvis kemiklerine inmiş demişti ama hala ses seda yok. 2 3 gündür yalancı kasılmalar çok arttı karnım sertleşip sertleşip gevsiyodu bugün de daha da indi aşağı. 40 oluyorum ama hala sancı yok dye normal olm
Hayırlısı ne ise o olsun hakkinda canim doktor normal dedi ise bebek de iri bir bebek değilse sancin olmasa dahi suni.sancı verirler olur doğumun benim.ilk kiz da acilmam vardı ama sancı da yoktu suyumda gelmemişti suni sancı ile doğum yapmistim
Hayırlısı inşallah ya. Normal istiyordum ama rabbim hangisini hayırlı gördüyse öyle olur umarım. Sağ salim hepimiz alalım da kucaklarimiza. Herkesin gönlüne göre versin rabbim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 haftadır sancı beklediğini pelvis kemiklerine inmiş demişti ama hala ses seda yok. 2 3 gündür yalancı kasılmalar çok arttı karnım sertleşip sertleşip gevsiyodu bugün de daha da indi aşağı. 40 oluyorum ama hala sancı yok dye normal olm

Hayırlısı inşallah ya. Normal istiyordum ama rabbim hangisini hayırlı gördüyse öyle olur umarım. Sağ salim hepimiz alalım da kucaklarimiza. Herkesin gönlüne göre versin rabbim
Amin canim sağlıklı sıhhatli olsunlar da nasıl gelirlerse gelsinler bakalım insallah

Aynen aminn inşllhhh bütün gebeşler bir avazda😊
Aminnnnn canim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
26+3 olduk ben sabırsızlanıyorum Allah zamanında gelmesini nasip etsin tabi de çok meraklanıyorum halbuki 2. Gebeliğim 31 yaşındayım ama sanki yeni gelin ilk bebek gibi 🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar