Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,565 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eğer geçiyorsa yalancı sancıdır canım. Dediğim gibi eğer sancıların geçmez daha da şiddetlenirse ozaman doğum sancısıdır geçiyor dediğiniz için yalancı sancı o
Normalde oluyordu gün içinde ama hemen geçiyordu bugün sabahtan başladı öğleden sonraya kadar da devam etti dinlensemde gecmedi ayakta iş yaparken daha da artti ama suan iyiyim sancı falan yok şükür baş ağrım var biraz oda sanırım grip olmuştum daha iyilesemedim ondan oldu sanırım

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Bende korkuyor um suan bacim 36+5günlük gebeyim sabah dan beri geçmeyen sancilarim var bel ve kasik bolgemde rahmimde baskı hissediyorum ayağa kalkınca sanki çıkacakmış gibi hareketlerinde sorun yok ama maşallah i var pasamin nişan su falan da yok sence korkmalimiyim eşim uzakta calisiyo 1.5 saat lik yok 3 çocuk evde kaynanamgil 1 saatlik yolda annemde yarim saatlik yolda tedirgin oldum yaa
Vla canım o dediklerinden aynen bende vardı bı hafta boyunca çektim bende Nisan yada su gelmesini bekliyordum gelmedi sadece acilmam varmış bence sen bı gozuk hastaneye

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok yürüyüş yap benim hafif sancilarim vardı ben çok yürüyüş yaptım 8santim acilmam oldu direk doğuma aldilar
Canım bebeğine kavustun mu ya ben seni cok merak ediyorum 🤱her bebeğin yeri annesinin yanıdır ben hiç dayanamam biliyor musun anneden ayrı kalmak zorunda olan cocuklara 😢😢o yüzden soruyorum yanlıs anlama lütfen

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Canım arkadaşım 41haftada yatış verdiler yapmadı arkadasım gittiginde zorla dohurtturcak yada sezeryan olurdu. Eve geldi hurmada yiyordu çok iş yapmış yürürdü birden olgun gece sancılandı 9santımle 5dakkada dogurmus rabbimin işi sabır.

Tüm sayfalar yüklendi.