Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,575 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum ne yapsam etki etmiyor
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Canim doğumdan korkum yok ki ilk değil 4 uncu olacak sadece covid girdi gireli hayatımıza korku var
Anaa ben ilk doğumun sandım benim ilk dogumumdu resmen psiklojim bozuldu doğumda sonra bı doktor yanıma geldiginde odum kopuyodu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bebeğine kavustun mu ya ben seni cok merak ediyorum 🤱her bebeğin yeri annesinin yanıdır ben hiç dayanamam biliyor musun anneden ayrı kalmak zorunda olan cocuklara 😢😢o yüzden soruyorum yanlıs anlama lütfen
Çok saol canım benim kavuştum 1hafta olucak nerdeyse Allah herkesi zor durumda bırakmasın 💓💓

Son düzenleme:

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anaa ben ilk doğumun sandım benim ilk dogumumdu resmen psiklojim bozuldu doğumda sonra bı doktor yanıma geldiginde odum kopuyodu

Çok saol canım benim kavuştum 1hafta olucak nerdeyse Allah herkesi zor durumda bırakmasın 💓💓
Yok canim benim ilk doğum değil ilk bende de çok zordu hemde nasıl varya tobe dedim bidaha ama ondan sonra olan dogumlarim çok aşırı kolay oldu herkes sasiriyodu😊

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğine kavustun mu ya ben seni cok merak ediyorum 🤱her bebeğin yeri annesinin yanıdır ben hiç dayanamam biliyor musun anneden ayrı kalmak zorunda olan cocuklara 😢😢o yüzden soruyorum yanlıs anlama lütfen
Çok saol canım benim kavuştum 1hafta olucak nerdeyse Allah herkesi zor durumda bırakmasın
Yok canim benim ilk doğum değil ilk bende de çok zordu hemde nasıl varya tobe dedim bidaha ama ondan sonra olan dogumlarim çok aşırı kolay oldu herkes sasiriyodu😊
Ay hiç sorma doğum çok zor ben doğumda resmen bacaklarımı dovuyordum eşim bile benim çığlıklarımi duydu dio vala doğum çok zor kadınlar çok günah dedim hele şükür biriniz kadınları anladı 😄

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok saol canım benim kavuştum 1hafta olucak nerdeyse Allah herkesi zor durumda bırakmasın

Ay hiç sorma doğum çok zor ben doğumda resmen bacaklarımı dovuyordum eşim bile benim çığlıklarımi duydu dio vala doğum çok zor kadınlar çok günah dedim hele şükür biriniz kadınları anladı 😄
Benim ilk dogumum araştırma hastanesinde oldu son ana kadar kaynanam annem eşim benimle birlikte idi ben bagramiyodum o zamanlar sürekli agliyodum ben agliyodum onlar da agliyodu😂normal yatakta yatiyodum nst ye bagliydim bide suni verdiler di ohhhhh😂😂3 u bir arada hesabı bebegin başı gelmeye yakın beni apar topar catala çıkarmışlardı berbat bişey di yani bebek dogunca sesini duydular bizimkiler kaynanam dengesini kaybetmiş düşmüş bayilmisti bebegin sesini duyunca

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk dogumum araştırma hastanesinde oldu son ana kadar kaynanam annem eşim benimle birlikte idi ben bagramiyodum o zamanlar sürekli agliyodum ben agliyodum onlar da agliyodu😂normal yatakta yatiyodum nst ye bagliydim bide suni verdiler di ohhhhh😂😂3 u bir arada hesabı bebegin başı gelmeye yakın beni apar topar catala çıkarmışlardı berbat bişey di yani bebek dogunca sesini duydular bizimkiler kaynanam dengesini kaybetmiş düşmüş bayilmisti bebegin sesini duyunca
Masaalahh benim sesim gittiğinde kaynanam ağlamış vala biz kadınların işi zor ben şuan bebeğimi emziyorum göğüslerim öyle bı agriyorki bı yandan dikişler ağrıyor bı yandan göğüs ağrıyor bebek gecelri doğru düzgün yatmıyor ağlıyor ay çocuk sahibi olmak ne kadar zor 😭😭

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Masaalahh benim sesim gittiğinde kaynanam ağlamış vala biz kadınların işi zor ben şuan bebeğimi emziyorum göğüslerim öyle bı agriyorki bı yandan dikişler ağrıyor bı yandan göğüs ağrıyor bebek gecelri doğru düzgün yatmıyor ağlıyor ay çocuk sahibi olmak ne kadar zor 😭😭
RABBIM yardimcin olsun canim benim şimdiden ben bile okadar endiseliyimki 3 cocugumda da rahattim bebeklikleri çok iyiydi oğluma hamileyken çok cektirmisti ama doğumdan sonra çok iyiydi şimdi bu paşa da çok cektiriyo bana diyorum bende annecim ben şimdiden cekiyim sen dogunca uslu bebek ol diyorum ya 😂bakalım şimdiki bebisler çok huysuz oluyorlar bakalım benim tosbigim nasıl olacak RABBIM hepimizin yardimcisi olsun insallah

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank

Dikişlerine kantoron yagı süt cnm göğüslere de zeytinyagı. Cok faydasını gördüm ben. Seninle aynı gün dogum yaptık biz ben 1 jaftada iyilestim sükür ama kantoron sayesinde. Göğüslerimde catlamişti geldim gittim zeytintinyagı sürdüm hem bana ii geldi hemde bebeğimin gaz sorununa emhamdülillah. Herkese tavsiye ederim...

Dikişlerine kantoron yagı süt cnm göğüslere de zeytinyagı. Cok faydasını gördüm ben. Seninle aynı gün dogum yaptık biz ben 1 jaftada iyilestim sükür ama kantoron sayesinde. Göğüslerimde catlamişti geldim gittim zeytintinyagı sürdüm hem bana ii geldi hemde bebeğimin gaz sorununa emhamdülillah. Herkese tavsiye ederim...
Bebeğe da kimyon rezene kaynat içir. Ben 2 sini de öle gaz sorununu çözdüm. Bunda da yapıyorum aynını. Zeytinyagı papatya yagı sür karnına sırtına poposuna. Ay ben bunlar sayesinde rahat uyuyorum yoksa gazdan caylayacak bebeğim. Bak ben hemşireyim ama hiç ilaç dan yana değilim. Her seyi doğal yasıyorum o kadar ki her şeyimiz ot çöp oldu 😂

Bebeğe da kimyon rezene kaynat içir. Ben 2 sini de öle gaz sorununu çözdüm. Bunda da yapıyorum aynını. Zeytinyagı papatya yagı sür karnına sırtına poposuna. Ay ben bunlar sayesinde rahat uyuyorum yoksa gazdan caylayacak bebeğim. Bak ben hemşireyim ama hiç ilaç dan yana değilim. Her seyi doğal yasıyorum o kadar ki her şeyimiz ot çöp oldu 😂

Rabiaaa

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 40 hafta oldu doğurmak istiyorum artık bnde ya

Artık doğurmak istiyorum gerçekten ne yaptiysam Bi etki etmedi. Pazartesi nişanım geldi zaten tamda ozaman kontrolüm vardı ama hiç açılmam yok Bi kaç defa lekelenmem oldu. Oğlum baskı yapıyor sürekli ama açılma olmuyor. Bi haftam kaldı. Bu zamanda da açılma olmaz sezaryen alırlar diye korkuyorum. Normal olsun istiyorum. O kadar yürüyüş ve egzersiz yapıyorum Meryem Ana otu suyu içiyorum hurma yiyorum kaç defa eşimle ilişki oldu ama bana mısın demiyor artık korkuyorum
Bnm de bugün 40 haftam bnde artık doğurmak istiyorum

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Vla kizlar benim durum iyi değil kaynanam hergun başını yıkıyor ben bütün vücuduna zeytin yağı sürüyorum yatıyor taa geceye kadar akşamda beni rahat bırakmıyor yatmıyor anlamadım hane gazinida çıkartıyorum göğüs uclarim çatlamış bebek nasıl emiyor sanki göğsümde bı parca kopartiyorlar artık iyi olmak istiyorum yatağa girince kaynanam Dio evin işi var kendini alistirma öyle bende dedim dikislerim agriyor sen bana hiç sordunmu nasılsın die gelip Dion evin işi var öyle alıştırma kendini

Tüm sayfalar yüklendi.