Sorum var Aşağı baskı yapıyor.....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryemce81 tarafından oluşturulan Aşağı baskı yapıyor..... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşağı baskı yapıyor.....
Konbuyu başlatan Meryemce81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba arkadaşlar ben 32 haftadayım ama bebek aşağı baskı yapıyo sürekli idrarım geliyo sanki aşağıdan çıkıcak gibi doktor normal dedi. Birde karnımı çok acıtıyor gelişimi önden gidiyormuş iri bebek dedi böyle sorun yaşayan varmı...
Kuzum herkeste aynı şeyler bar gayet normal yani iri bebekte kötü değil yani çok iri olurs sezeryan olursun cnm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 32 haftadayım ama bebek aşağı baskı yapıyo sürekli idrarım geliyo sanki aşağıdan çıkıcak gibi doktor normal dedi. Birde karnımı çok acıtıyor gelişimi önden gidiyormuş iri bebek dedi böyle sorun yaşayan varmı...
İri bebek olayını bilmiyorum ama hiç unutmuyorum bi gün tost makinesini servise vericem diye evden çıktım.Arabayı otoparka bırakıp geri dönene kadar 30-45 dakika falan işte sadece 3 kere tuvalete gittim biri hatta paralıydı ama 3ünde de meğerse yokmuş ama sorsan sanki altıma yapıcam 😅

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 32 5gunluk hamileyim aynı durumdayım yuruyemiyorum sanki şimdi çocuk çıkacak gibiyim inşaallah sağ salim doğurub kucağımıza alırız 🤲❤️❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gayet normal canım aynı zamanda iri bir bebekmis maşallah yeri darandigi için asaginbaski uygulayamasi normal bir durum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canım bebek büyüyor rahme baskı yaptığı için sık idrara çıkma gibi durumlar oluyor gayet normal

Meryemce81

Kayıtlı Üye
rank
Gayet normal canım aynı zamanda iri bir bebekmis maşallah yeri darandigi için asaginbaski uygulayamasi normal bir durum
Teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende 32 5gunluk hamileyim aynı durumdayım yuruyemiyorum sanki şimdi çocuk çıkacak gibiyim inşaallah sağ salim doğurub kucağımıza alırız 🤲❤️❤️
Amin canım inşallah❤️

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal cnm hrks yaşıyor bu durumu hiç stres yapma

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İri bebek olayını bilmiyorum ama hiç unutmuyorum bi gün tost makinesini servise vericem diye evden çıktım.Arabayı otoparka bırakıp geri dönene kadar 30-45 dakika falan işte sadece 3 kere tuvalete gittim biri hatta paralıydı ama 3ünde de meğerse yokmuş ama sorsan sanki altıma yapıcam 😅
Ben de eşimle a101 e gittim gitmeden önce lavaboya gitmiştim ama orda da sıkıştım arada 10 dk yoktur bile ama eve bi gidişim var 🤣🤣🤣 eşime söylemedim camdan görmüştü eve güle güle geldi yetiştin mi bari dedi ben şok 🤣🤣🤣 ne kadar belli ettiysem artık 🤭

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben de eşimle a101 e gittim gitmeden önce lavaboya gitmiştim ama orda da sıkıştım arada 10 dk yoktur bile ama eve bi gidişim var 🤣🤣🤣 eşime söylemedim camdan görmüştü eve güle güle geldi yetiştin mi bari dedi ben şok 🤣🤣🤣 ne kadar belli ettiysem artık 🤭
Ahahahha çok fena oluyor ya sanarsın 3 gündür tutuyorsun ama çıkan bişey yok 😂😂😂 benim eşim de öyle yüzüme bakıp bekliyordu diyordum Ülkü Hanım yine beni kandırmış bişey yok 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.