Aşerme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Aşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aşerme
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir bnde diş macunu aşermiştim 😅😅😅
Gerçekten mi bende kolay kolay birşey aşermedim karpuz ve çilek dışında ama bu başka birşey yaaa🥺🤣 nişasta nedir arkadaş geçen gün instegramda taş yiyen bir kadın gördüm katur kutur yiyor ozamandan beri canım istiyor aradada uçurum kadar fark var ama

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gerçekten mi bende kolay kolay birşey aşermedim karpuz ve çilek dışında ama bu başka birşey yaaa🥺🤣 nişasta nedir arkadaş geçen gün instegramda taş yiyen bir kadın gördüm katur kutur yiyor ozamandan beri canım istiyor aradada uçurum kadar fark var ama
Taş yiyen birde 🤦‍♀️🙄🙄🙄

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Her onu biliyorum ben kız tebeşir dırr😅😅😅😅😅iyyyyyy valla benim ağzım sulanmadı tam tersi miğdem bulandı 😅😅🙄🥴🥴🥴🥴🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar