Aşerme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Aşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,154 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aşerme
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar yaa en tuhaf aşerdiginiz birşey oldumu... Ben nişasta aşeriyorum çok garip ama bildiğiniz ağzımın suyu akıyor nişasta isteyince canım ama yemedim zararı olur diye 🫣 benmi garibim anlamdım ki 🤣🤣
Oda bişey mi burdakiler bilirler ben lavaboya takılan o yuvarlak kokular varya kokusu bana gelince onu yemek istiyordum aseriyordum🤭🤭

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yaa en tuhaf aşerdiginiz birşey oldumu... Ben nişasta aşeriyorum çok garip ama bildiğiniz ağzımın suyu akıyor nişasta isteyince canım ama yemedim zararı olur diye 🫣 benmi garibim anlamdım ki 🤣🤣
Ben çarşıda parkomat olarak çalışıyordum bi de sağolsun manav Ragıp abi bi de şarküterideki Yalçın abinin önünde dururdum hamileyim diye sürekli al al derlerdi yedirip dururlardı 😅 Hiç aşerdim mi bilemiyorum müşterisi esnafı ne yese sürekli bana da verirdi canın çeker diye 😂 Allah razı olsun hepsinden böyle insanlar kalmadı sanardım daha da artar inşAllah 🤲

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bende kavrulmuş un yemiştim deli gibi bi kase dolusu çok gülmüştüm kendime kavrulmuş un yenir mi diye 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.