Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem zeynep tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,118 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Sinem zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Sinem zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelıkte Covit aşısı olun varmı neler yaşadınız anlatırmısın doktor muhakkak aşı ol dedi çok kararsizim kızlar kafaöda deli
sorular

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelıkte Covit aşısı olun varmı neler yaşadınız anlatırmısın doktor muhakkak aşı ol dedi çok kararsizim kızlar kafaöda deli
sorular
Ben olmadım daha kayınvalidem alman bi doktoru dinlemiş geçenlerde çoçukların beyin gelişimi sürekli devam ettiği için beyin de iltihaplanma kiraçlenme yapma ihtimali var demiş gebelirin bi kaçı denek olmaya razıymış parayla falan o yüzden bende karar veremedim 🤦🏻‍♀️

Sinem zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Ben olmadım daha kayınvalidem alman bi doktoru dinlemiş geçenlerde çoçukların beyin gelişimi sürekli devam ettiği için beyin de iltihaplanma kiraçlenme yapma ihtimali var demiş gebelirin bi kaçı denek olmaya razıymış parayla falan o yüzden bende karar veremedim 🤦🏻‍♀️
Hayırlısı artık bende bugun geldım doktordan muhakkak oldedı delta varyantı cok agır gecıyomus komsunun bı tanıdıgıda bugun aşı olmadıgı ıcın vefat etti bebegı aldılar bebek iyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende mecbur vuracam çarşam Ba günü ama vuranlar çok hiçbirşey olmuyor dşyorlsr
Bende olacam galıba

Z

Zümberra

Guest
Kızlar kesinlikle aşınızı olun ben 13 gün önce oldum kızım okuldan covıt getirdi dün test yaptırdım pozitif çıktı 35 haftalık hamileyim . Aşımı bıontech oldum , aşı gerçekten grip gbi atlatmanızı sağlıyor aman ne olur aşınızı muhakkak olun

Ergüven

Kayıtlı Üye
rank
Ben üç gün önce oldum çok kararsizdim ama hamile iken bu hastalığa yakalanmak daha riskliymis su anda iyiyim bı sıkıntı yok bebiş de iyi çok şükür aşınızı mutlaka olun derim

Tüm sayfalar yüklendi.