Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem zeynep tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,141 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Sinem zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Dudu

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum 14+1 haftalık hamileyim Bi sıkıntı yaşamadım çok şükür Bi kol ağrım oldu bu kadar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı artık bende bugun geldım doktordan muhakkak oldedı delta varyantı cok agır gecıyomus komsunun bı tanıdıgıda bugun aşı olmadıgı ıcın vefat etti bebegı aldılar bebek iyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende olacam galıba
Valla iyice ortada kaldım hiç bi şekilde karar veremiyorum doktor banada mutlaka ol dedi biontech öneririm ama farketmez de dedi bilmiyorum hiç bişey karar veremiyorum hala iki ihtimaldende korkuyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ciddi misin canım 😖covidden mi öldü
Hayırlısı artık bende bugun geldım doktordan muhakkak oldedı delta varyantı cok agır gecıyomus komsunun bı tanıdıgıda bugun aşı olmadıgı ıcın vefat etti bebegı aldılar bebek iyi

Bende olacam galıba

Sinem zeynep

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım cok zor insan olmak istemıyo bende o yuzden korkuyorum

Evet canım
Evet allahım korusun düşünsene o minicik yavru ne yapacak şimdi annenin öldüğüne mi yanacaz bebegin ne yapacağına mı 😖😢aşı olacaz başka çaresi yok arkadaşlarım. Bu zamana kadar kimseden duymadık aşı olup doğurdu bebeğinde şu sıkıntı var diye etrafın gereksiz şeyleriyle kendimizi korkuttuk hep bilim diye bisey var. Bende hayırlısıyla şu grip bi bitse hemen olacam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar