Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem zeynep tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Sinem zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

YusufunAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Ciddi misin canım 😖covidden mi öldü
Atlatan biri olarak yazıyorum 20 haftalıkkken bulaştı eşim aşılı diye sıfır belirti oğlum bikaçgün ateş ve öksürük ama ben ölümden döndüm 5 gün yattım hastanede hiç bitmicek sandım nefessiz kalmak çok zor şimdi 30 haftalık olduk aşı için 3 ay geçmesi lazımmış onu bekliyorum hayırlısı olsun inşallah

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Şuan herkes yeni olduğu için bişey söylemeleri zor en az üzerinden 4 5 yıl geçmesi lazım iyi yada kötü oldu diyebilmeleri için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada bilimsel bi kanıtı yok şuan hamilelikte bebeğe birşey olmadığını ama ilerde ne olur net bişey diyemem dedi riskli bi durumda olduğumuz için önce anne sağlığı önemli bizim için diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada bilimsel bi kanıtı yok şuan hamilelikte bebeğe birşey olmadığını ama ilerde ne olur net bişey diyemem dedi riskli bi durumda olduğumuz için önce anne sağlığı önemli bizim için diyor
Ben tiroid hastasıyım canım hamilelik harici bir de dahiliye de muayene altındayım iki doktoruma da sordum gebe annelerde bebeğe Bi zararı olmadığını iki doktorum da söyledi bende çok tereddüt etmiştim ilk başlarda. Ve kendim için değil tamamen onun iyiliği için vurulmayı kabul ettim. Allah korusun covid olup bebeğini kaybedenler erken dogum yapanlar VS bunları çok duyar oldum. Ben doktorları dinledim Bi yerde ama tercih senin tabi ki benim düşüncem bu yönde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelıkte Covit aşısı olun varmı neler yaşadınız anlatırmısın doktor muhakkak aşı ol dedi çok kararsizim kızlar kafaöda deli
sorular
Ben oldum canım 39 haftada bir sıkıntı yaşamadım kolumda ağrı bile olmadı benim drlar artık kesinlikle olunması gerektiğini söylüyorlar karar senin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben tiroid hastasıyım canım hamilelik harici bir de dahiliye de muayene altındayım iki doktoruma da sordum gebe annelerde bebeğe Bi zararı olmadığını iki doktorum da söyledi bende çok tereddüt etmiştim ilk başlarda. Ve kendim için değil tamamen onun iyiliği için vurulmayı kabul ettim. Allah korusun covid olup bebeğini kaybedenler erken dogum yapanlar VS bunları çok duyar oldum. Ben doktorları dinledim Bi yerde ama tercih senin tabi ki benim düşüncem bu yönde
Bende olmayı düşünüyordum ama başka bir doktor çıkıp şuan olumsuz bişey yok görünende ama ileride bebeğin beyin gelişimi için ne olur bunu anlamak için aradan en az 4 yıl geçmesi lazım deyince tekrar kararsız kaldım. Birde iki hemşire tanıdığım olmadı birisi gebe gebelikte asla olmam diyor iki arada bi derede bırakıyorlar böyle sürekli bişey olunca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar