Sorum var Aşırı agresivleştim, köpek gibj saldırıyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Aşırı agresivleştim, köpek gibj saldırıyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı agresivleştim, köpek gibj saldırıyorum.
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik beni iyice agresif birine dönüştürdü,hamilelikten önce bebek gibiydim hiçbir şeye sinirlenmezdim. En çok da eşime sinirleniyorum adam ne yapsa batıyor bana nefes alsa bile sinirleniyorum nefes alma diyorum. Yani adam benden soğusa yeridir. Nasıl geçer bu agresivlik? Ne yapayım ben? Bir yandan mide bulantısı koku hassasiyeti her şeye sinirlenir oldum resmen köpek gibiyim saldırıyorum. Az önce eşimi kovdum evden. Şaka yapmıyorum ciddiyim🥺🤧 Pişmanda oldum.🤦🏻‍♀️
Ay gercekten cok kötü bişey benım kuzenim de esinde tıksiniyodu ya bu dunemi atlatan kadar eşini evden kovdu resmen ada 3 bucuk ay evıne gelemedı başka bı sehırde iş bulup orda kaldı gecene kadar bende üyle şeyler yok ama aşiri duygusal oluyorum hep üfkelenirken sevınırken durup durup kende agliyorum 😥😭😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ohh ne iyi ettin anne yemeği şifadır 😍
Hemde nasıl kuzum mutfağa giremiyorum çok ağır geçiyordu Allah'ım tüm annelerimize sağlık sıhhat versin ayaklarına taş degdirmesin başımızdan eksik etmesin inşallah🤲🏻

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik beni iyice agresif birine dönüştürdü,hamilelikten önce bebek gibiydim hiçbir şeye sinirlenmezdim. En çok da eşime sinirleniyorum adam ne yapsa batıyor bana nefes alsa bile sinirleniyorum nefes alma diyorum. Yani adam benden soğusa yeridir. Nasıl geçer bu agresivlik? Ne yapayım ben? Bir yandan mide bulantısı koku hassasiyeti her şeye sinirlenir oldum resmen köpek gibiyim saldırıyorum. Az önce eşimi kovdum evden. Şaka yapmıyorum ciddiyim🥺🤧 Pişmanda oldum.🤦🏻‍♀️
Seni çok iyi anlıyorum canım ben hamilelikte değilde doğumdan sonra aynilarini yaşıyorum oğlum sekiz aylik olacak ayın 24unde ama daha adapte olamadım sanırım uykusuzluk yorgunluk herşeye yetismeye çalışmak derken sinirlerimi alt üst etti yaşımda var galiba tahammülüm azaldı esime bı bahane bulup bağırıp çağırıyorum çoğu zaman yardımcıda oluyo aslinda elinden geldiğince ama gene olan ona oluyo normal şeyler bunlar bazılarınn hamileliği iyi gecmiyo biliyo Allah kolaylık versin canım insalalh çabucak geçer seninkide

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Ben kocamı her gün kovuyuyorum artık gitmiyor gitmeyince daha çok sinirleniyorum gitsene lan gurursuz köpek diyroum hahaha😂😂 8 aydır bu hormanlar anamı ağlattı seni o kadar iyi anlıyorum ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar