Sorum var Aşırı agresivleştim, köpek gibj saldırıyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Aşırı agresivleştim, köpek gibj saldırıyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 864 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı agresivleştim, köpek gibj saldırıyorum.
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
🤭 Allah yardımcın olsun gerçekten zor ben bir şey diyemiyordum ama ben de iğreniyordum tek laf etse sinirleniyordum öyle olunca yanında oturmuyordum azıcık sakinleşince gidip ankatıyordum çok şükür çok anlayışlıdır eşim hep alttan aldı hala da dikkatli davranıyor ne olursa olsun 3 buçuk 4 ay sürdü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah olmaz her şey eşin kokusunun eşe kötü gelmesiyle başlıyor 🥲 en iyisi sen şimdiden eşinle konuş bilsin derim ben 🤭
Ayy hiç sorma canım eşim sigara kullanıyor bide çoğu zaman tartışıyordum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik beni iyice agresif birine dönüştürdü,hamilelikten önce bebek gibiydim hiçbir şeye sinirlenmezdim. En çok da eşime sinirleniyorum adam ne yapsa batıyor bana nefes alsa bile sinirleniyorum nefes alma diyorum. Yani adam benden soğusa yeridir. Nasıl geçer bu agresivlik? Ne yapayım ben? Bir yandan mide bulantısı koku hassasiyeti her şeye sinirlenir oldum resmen köpek gibiyim saldırıyorum. Az önce eşimi kovdum evden. Şaka yapmıyorum ciddiyim🥺🤧 Pişmanda oldum.🤦🏻‍♀️
Bizde bu durumları cok yaşadık canım normaldir Allah yardımcın olsun inşallah canm 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar