Aşırı hiparaktif bir yaşinda sallanmadan uyumayan kizim var ve hamileyim doguma az kaldii ben şimdi hangisiyle ilgilencem😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Aşırı hiparaktif bir yaşinda sallanmadan uyumayan kizim var ve hamileyim doguma az kaldii ben şimdi hangisiyle ilgilencem😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,854 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşırı hiparaktif bir yaşinda sallanmadan uyumayan kizim var ve hamileyim doguma az kaldii ben şimdi hangisiyle ilgilencem😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Bsna

Kayıtlı Üye
rank
Bikac tane cocugu olana maşallh valla🙈beni bi tane evlat timaranelik etti🤣🤣ikinciyede as kaldi ikisini ayni anda buyutursun diyenler var sinir oluyorum😭sanki ikisi ayni anda aglicak uyicak🤣🤣
Bende sizdenim 13 aylık kızım dün gece 4 sat inatla ağladı uyumadı karnmada vururyor çok zorluor gğndz desen her yeri karştryor hiç bensizde durmuor 29 haftlk gebeyim dinlnmiorm doğumca nolcak endişeliyim uyksuzum ahh ahh dert ortağıyız rwsmen

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm prensesin kac yasinda büyükse gözleri kapanan bebekler var onlardan alıp kendi kendine yatmasını deneyebilirsin bnimde ilk oğlumla kızımla arasında 1 yas vardi bn kizimi oyle alıştırdım tabiki sonra 3 kizimi da hiç ayağa alistirmadim uykusu gelince kendi yatıyordu bakalim 4 bebegim nasil.olucak.buyunce
Konusan gozleri kapanan bebegi var gozlerine parmak sokuyo saclarini hep yoldu bebegin 😆🤣benimkisi sizin cocuklar gbi degil cnm ates bocegi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sizdenim 13 aylık kızım dün gece 4 sat inatla ağladı uyumadı karnmada vururyor çok zorluor gğndz desen her yeri karştryor hiç bensizde durmuor 29 haftlk gebeyim dinlnmiorm doğumca nolcak endişeliyim uyksuzum ahh ahh dert ortağıyız rwsmen
Allh yardimcin olsun kuzum cok zor Allh kolaylik verecek insallh hepimize🥰

Bsna

Kayıtlı Üye
rank
Konusan gozleri kapanan bebegi var gozlerine parmak sokuyo saclarini hep yoldu bebegin 😆🤣benimkisi sizin cocuklar gbi degil cnm ates bocegi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allh yardimcin olsun kuzum cok zor Allh kolaylik verecek insallh hepimize🥰
İnşlah kendim ettim kendim buldum rwsmen benm 3 . Bebğim bide ilki çok şükür okullu olcak bu yıl ama ikncisi tam gaz yormaya devam

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bikac tane cocugu olana maşallh valla🙈beni bi tane evlat timaranelik etti🤣🤣ikinciyede as kaldi ikisini ayni anda buyutursun diyenler var sinir oluyorum😭sanki ikisi ayni anda aglicak uyicak🤣🤣
Benim kız kardeşim iki tane arada bir yıl var sinir hastası oldu uykusuzluk aşırı yaramaz tuvalete gidemiyordu asıl arka arkaya büyütmek Zor kim demiş onu ikisi aynı anda büyür diye anne bir tane ama onu düşünen yok birde ev iş yemek misafir birde anlamaz kocan varsa tamam ömrüm kisalir

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız kardeşim iki tane arada bir yıl var sinir hastası oldu uykusuzluk aşırı yaramaz tuvalete gidemiyordu asıl arka arkaya büyütmek Zor kim demiş onu ikisi aynı anda büyür diye anne bir tane ama onu düşünen yok birde ev iş yemek misafir birde anlamaz kocan varsa tamam ömrüm kisalir
Aynen valla bak cok guzel konustun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.