Aşırı hiparaktif bir yaşinda sallanmadan uyumayan kizim var ve hamileyim doguma az kaldii ben şimdi hangisiyle ilgilencem😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Aşırı hiparaktif bir yaşinda sallanmadan uyumayan kizim var ve hamileyim doguma az kaldii ben şimdi hangisiyle ilgilencem😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,858 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşırı hiparaktif bir yaşinda sallanmadan uyumayan kizim var ve hamileyim doguma az kaldii ben şimdi hangisiyle ilgilencem😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bikac tane cocugu olana maşallh valla🙈beni bi tane evlat timaranelik etti🤣🤣ikinciyede as kaldi ikisini ayni anda buyutursun diyenler var sinir oluyorum😭sanki ikisi ayni anda aglicak uyicak🤣🤣
Rabbim yardım ediyor canım sadece başlarda yanında biri olsun sen alışana kadar gerisi geliyor ben 3. Yü doğurucam az kaldı benimde kızım aynı 😀

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Bende sendenim kuzum benimde 13 aylık kızım var Allah nasip ederse bir tane de yolda 37 + 5 im bende düşünüyorum nasıl baş edicem ikisiyle 🤦🤦
Allah yardımcımiz olsun
Amin cnm ben agliyom her gece uyutmadgi icin hic uyku sevmio biraz uyusa bende rahatlicam ama yok😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardım ediyor canım sadece başlarda yanında biri olsun sen alışana kadar gerisi geliyor ben 3. Yü doğurucam az kaldı benimde kızım aynı 😀
İnsallh cnm benim kizi goren nasil kosturyon pesine diolar cok fena🙈 masallh valla sana cnmm 3cocukla ben timaranelik olurdum🤣

Tüm sayfalar yüklendi.