Avrupa yakası doğum Hastanesi önerisi

• Konbuyu başlatan Özge
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özge tarafından oluşturulan Avrupa yakası doğum Hastanesi önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 441 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Avrupa yakası doğum Hastanesi önerisi
Konbuyu başlatan Özge
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nursen
Ö

Özge

Guest
Hanımlar merhaba, 14 haftalık hamileyim, cinsiyet öğrenmek için ay sonunda hastaneye gideceğim. Gittiğim özel hastane de eşimi almadıkları için oraya gitmeyi düşünmüyorum. Sizin İstanbul Avrupa yakasında eşinizle gittiğiniz bı hastane var mı?

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Hanımlar merhaba, 14 haftalık hamileyim, cinsiyet öğrenmek için ay sonunda hastaneye gideceğim. Gittiğim özel hastane de eşimi almadıkları için oraya gitmeyi düşünmüyorum. Sizin İstanbul Avrupa yakasında eşinizle gittiğiniz bı hastane var mı?
Hangi ilçedesiniz özel okmeydanı kadın doğum hastanesi
Esenler medipol
Bagcılar medilife hastanesi benim daha önce gittigim hastaneler
Fakat pandemi sebebiyle genelde tek alabilirler

Ö

Özge

Guest
Hangi ilçedesiniz özel okmeydanı kadın doğum hastanesi
Esenler medipol
Bagcılar medilife hastanesi benim daha önce gittigim hastaneler
Fakat pandemi sebebiyle genelde tek alabilirler
Ben bahçelievlerdeyim ulaşım sorunum yok , ama eşim yanımda olmayi çok istiyor onun için böyle bi arayış içerisindeyim

S

Sabriye

Guest
Ben gaziosmanpaşa medicalparka gidiyorum 33 haftalık hamileyim ve her randevume esim rahatlıkla geldi

nursen

Kayıtlı Üye
rank
medivia almıyor.özel levent hastanesini öneririm.benim doktorum eşimi aldı.doğumumu da orada yapıcam sezaryan olacağı için doğuma alamayacak fakat normal doğuma babayı aldığını söyledi.doktorumdan da çok memnunum başka doktorlar bebek bacaklarını kapatmış gözükmüyor diye gönderirken benim doktorum alt utrasondan 10 dkka uğraşıp cinsiyetini görmüştü tavsiye ederim muayne ücreti130

Tüm sayfalar yüklendi.