Avrupa yakası PERİNATOLOJİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Avrupa yakası PERİNATOLOJİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Avrupa yakası PERİNATOLOJİ
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Naptin kuzum buldunmu doktor
Postta yazılan doktorlardan birini aradımda yorumları çok güzel fakat hem çocuk kabul etmiyorlar hemde 8 10 gün önceden randevu almanız gerekiyor dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç sorma vallaha yerlerinde durmuyorlar 🤣🤣🤣 hiç seninki nasıl kuzum🥰😘
Benimkiler de öyle çok şükür 😅 içerdeki de dışardaki de durmuyor 😍😅

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Postta yazılan doktorlardan birini aradımda yorumları çok güzel fakat hem çocuk kabul etmiyorlar hemde 8 10 gün önceden randevu almanız gerekiyor dediler

Yaaaa ee nasio olucak ne yapıcaksın kuzum

Masallah masallah 💙💙💃💃❤❤

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Hahah sağlıkla gelsinler psalar 🤲🤲🤲😘 kuzum birşeyler aldinmi

Yaaaa ee nasio olucak ne yapıcaksın kuzum

Masallah masallah 💙💙💃💃❤❤
Vallahi hiçbir fikrim yok bu yandan ev tadilatı bı yandan iftar sahur bı taraftan oğlumun 🦷 krizleri valla hiç bir yere hareket edecek durumum yok bide benim ilk gebeliğimde preklemsi öyküsü var riskli gebelikti doktor kesin gitmen gerekiyor dedi ama bakalım olmazsa 30. Haftadan sonra gidicem ne yapıyım artık. Şuanda depresyon a bile girecek vaktim yok 😅

Hahah sağlıkla gelsinler psalar 🤲🤲🤲😘 kuzum birşeyler aldinmi
Bı hastane çıkışı aldım o kadar kuzum abisinin eşyaları daha yepyeni onları giyecek devir tasarruf devri 😅

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vallahi hiçbir fikrim yok bu yandan ev tadilatı bı yandan iftar sahur bı taraftan oğlumun 🦷 krizleri valla hiç bir yere hareket edecek durumum yok bide benim ilk gebeliğimde preklemsi öyküsü var riskli gebelikti doktor kesin gitmen gerekiyor dedi ama bakalım olmazsa 30. Haftadan sonra gidicem ne yapıyım artık. Şuanda depresyon a bile girecek vaktim yok 😅

Bı hastane çıkışı aldım o kadar kuzum abisinin eşyaları daha yepyeni onları giyecek devir tasarruf devri 😅
Oyyy kiyamam kuzum.yaaa hayirlisi olsum canim insallah birsey yoktur sag saglim.gelsim kac haftalik suan

Tüm sayfalar yüklendi.