Avukat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Avukat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Avukat
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay benden para istemesinler de başka şey istemiyorum sonuçta itiraz etmişler bi anlık sinirle heyete başvurdum başıma iş açmasam bari benzincide topuğumdan vurmasınlar 😂😂
Korkma korkma . Hiç bir türlü oara talebi yapamazlar 😂😂. Ama senin duygularınla oynadıkları için ceza alabilirler 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Korkma korkma . Hiç bir türlü oara talebi yapamazlar 😂😂. Ama senin duygularınla oynadıkları için ceza alabilirler 😂😂
Sırf ben de değilimdir var ya o gece twitter instagram hesapları yıkılıyordu şikayet edeceğim diyenlerle.Bi kaybederlerse kaç makine yollayacaklar 1₺ya bilmiyorum gerçi bunlara koymaz da kazanırsak bayaa sıkıntı çıkacak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sırf ben de değilimdir var ya o gece twitter instagram hesapları yıkılıyordu şikayet edeceğim diyenlerle.Bi kaybederlerse kaç makine yollayacaklar 1₺ya bilmiyorum gerçi bunlara koymaz da kazanırsak bayaa sıkıntı çıkacak
Kazanırsanız da bozuk yollarlar merak etme 😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhabalar ben bi alışveriş sitesini tüketici hakem heyetine şikayet ettim heyet beni haklı buldu ama alışveriş sitesi itiraz hakkını kullanacakmış bu konu hakkında bilgisi olan ya da avukat tanıdığı olan var mı?Beklemem mi gerekiyor, bir şey yapmam lazım mı bilemedim.Bir de mahkemelik mi olduk şimdi onu da merak ediyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi baktım evet davalık olmuşuz 😅 Nasıl sonuçlanır ki bi bilen varsa yazabilirse sevinirim
Hiç bilmiyorum cnm konu ne önemli değilse

Tüm sayfalar yüklendi.