Avukat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Avukat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Avukat
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar ben bi alışveriş sitesini tüketici hakem heyetine şikayet ettim heyet beni haklı buldu ama alışveriş sitesi itiraz hakkını kullanacakmış bu konu hakkında bilgisi olan ya da avukat tanıdığı olan var mı?Beklemem mi gerekiyor, bir şey yapmam lazım mı bilemedim.Bir de mahkemelik mi olduk şimdi onu da merak ediyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi baktım evet davalık olmuşuz 😅 Nasıl sonuçlanır ki bi bilen varsa yazabilirse sevinirim
Aaa şimdi durum nasıl canım inşallah bulgura giderken pirincten olmazsınız

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aaa şimdi durum nasıl canım inşallah bulgura giderken pirincten olmazsınız
Ben de anlamadım sadece itiraz tarihi yazıyor edevlette mahkeme tarihi sonradan mı belli olacak gitmem mi gerekiyor anlamadım hiç.Normalde itiraz pek olmuyor kaç kere şikayette bulundum hep olumlu çıkınca verip geçtiler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sırf mahkeme masrafı ödememek için kazanmak istiyorum inanır mısın anlaşmazlıktaki malı geçtim 😅 Sen nasılsın canım bu arada iyisindir inşAllah
Vallahi haklısın 🤣
Canım hastane ile uğraşıyorum hep gidip geliyorum mr günümü bekliyorum ona göre ameliyat belirlenecek

Tüm sayfalar yüklendi.