Ayn覺 bedende son 9 g羹n什朮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif kpln taraf覺ndan oluturulan Ayn覺 bedende son 9 g羹n什朮 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 1,936 kez g繹r羹nt羹lenmi, 50 yorum ve 1 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelik
Konu Bal覺覺 Ayn覺 bedende son 9 g羹n什朮
Konbuyu balatan Elif kpln
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan ocuklar覺m benm hereym

Cansu

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
24 ubat 2021
Hi癟birey kalmam覺 RABB襤M sa salim sal覺kl覺 bir ekilde kuca覺na almay覺 nasip etsin ac覺s覺n覺 g繹stermesin Rabbim
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Amin cnm ALLAH raz覺 olsun c羹mlemiz sa salim sal覺kl覺 bir ekilde kavual覺m Ediom cnm hurma yiyorum
Amin c羹mlemiz sa salim alal覺m inallah

Elif kpln

Muhammed Ali繹mer hamzaAYBKE ERVA儭
Mod
rank
Kat覺l覺m
8 Ocak 2021

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2021-05-05
Gebeliinizin 40. Haftas覺ndas覺n覺z.
Kilo tahmini yapmak art覺k zor. bebeiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 g羹nde bir biyofizik profil bakt覺rmal覺s覺n覺z. Eer sorun yok ve vajinal douma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

Elif kpln

Muhammed Ali繹mer hamzaAYBKE ERVA儭
Mod
rank
Kat覺l覺m
8 Ocak 2021

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2021-05-05
Gebeliinizin 40. Haftas覺ndas覺n覺z.
Kilo tahmini yapmak art覺k zor. bebeiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 g羹nde bir biyofizik profil bakt覺rmal覺s覺n覺z. Eer sorun yok ve vajinal douma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.

ocuklar覺m benm hereym

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
9 Nisan 2021
daha domadan uykusuz kalm覺s覺n ben kizimi emzirirken uyuya kalm覺t覺m kizim kuca覺mdan bardaklarin olduu tepsiye yuvarlanmisti o tatli uykular yokmu insan mahvoluyor
Ben emzirirken uyumuum. Memem burnunu t覺kam覺 son anda ay覺ld覺m. Yani sonum hatice sultan覺n sonunda d繹n羹羹celdi. Rabbim korusun. Geceleri ka癟 defa emzirirdin ? Ben aa覺s覺 5-6 defa falan emzirirdim. 2ci oglum 5 ayl覺kken 9.800 qr idi. Yemin ederim doktor okdayd覺. Anne s羹t羹 ile o kadar kilo al覺n覺rm覺 dedi ya.

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2021-09-04
Gebeliinizin 23. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k mango b羹y羹kl羹羹nde.
Bebein kulaklar覺 daha iyi duymaya balar. akcierdeki damarlar solunuma haz覺r hale gelmek i癟in b羹y羹meye balar. Ayaklar覺n覺zda 繹dem olumaya balar.
bacaklarda 繹dem olmas覺 tehlike iaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeinizin boyu yakla覺k 31 cm a覺rl覺g覺 550 gr :)

Fatma polat

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Nisan 2021
Ben emzirirken uyumuum. Memem burnunu t覺kam覺 son anda ay覺ld覺m. Yani sonum hatice sultan覺n sonunda d繹n羹羹celdi. Rabbim korusun. Geceleri ka癟 defa emzirirdin ? Ben aa覺s覺 5-6 defa falan emzirirdim. 2ci oglum 5 ayl覺kken 9.800 qr idi. Yemin ederim doktor okdayd覺. Anne s羹t羹 ile o kadar kilo al覺n覺rm覺 dedi ya.
Malesef ben sadece 3 ay emzirebildim g繹s羹ndeki catlaklar izin vermedi daha fazla emzirmeme kizim ac kalmasin diye mama verdik

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2021-06-15
Gebeliinizin 34. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k kavun b羹y羹kl羹羹nde.
Bebein ya dokusu eer doum olursa 覺s覺 kontrol羹n羹 yapacak d羹zeye gelmitir. eer erken doum olursa bu haftadan itibaren 癟ok sorun olmadan yaayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya balar.
Bebeinizin boyu yakla覺k 43 cm a覺rl覺g覺 2200 gr :)

ocuklar覺m benm hereym

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
9 Nisan 2021
Malesef ben sadece 3 ay emzirebildim g繹s羹ndeki catlaklar izin vermedi daha fazla emzirmeme kizim ac kalmasin diye mama verdik
Bendede oldu mememi sag覺b biberola emzirdim. Sonra iyilesdiyinde yeniden emzirdim. Yeniden 繹yle oldugunda yine tekrar biberon b繹yle b繹yle 10 ay emzirdim. Ge癟en yl oru癟 tutdum s羹t羹m 癟ekildi. O y羹zden yoksa 2 yana kadar verirdim

Bebein kulaklar覺 daha iyi duymaya balar. akcierdeki damarlar solunuma haz覺r hale gelmek i癟in b羹y羹meye balar. Ayaklar覺n覺zda 繹dem olumaya balar.

Fatma polat

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Nisan 2021
Bendede oldu mememi sag覺b biberola emzirdim. Sonra iyilesdiyinde yeniden emzirdim. Yeniden 繹yle oldugunda yine tekrar biberon b繹yle b繹yle 10 ay emzirdim. Ge癟en yl oru癟 tutdum s羹t羹m 癟ekildi. O y羹zden yoksa 2 yana kadar verirdim
Masallah iyi emzirmissin benimki biberona alisinca bi daha da tutmadi g繹s羹mu

Bebein ya dokusu eer doum olursa 覺s覺 kontrol羹n羹 yapacak d羹zeye gelmitir. eer erken doum olursa bu haftadan itibaren 癟ok sorun olmadan yaayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya balar.

ocuklar覺m benm hereym

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
9 Nisan 2021

Fatma polat

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Nisan 2021
Senin memen biraz k羹癟羹k qaliba o y羹zden s羹t羹n 癟ok diyilmiki 癟ocuk doymuyormu
Sorun g繹羹slerimde deildi u癟lar覺 yara olmutu o yuzden emziremiyordum s羹t羹m vardi cok 羹k羹r de iste meme ucum s覺k覺nt覺l覺yd覺

T羹m sayfalar y羹klendi.