Aynı bedende son 9 gün🤰🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Aynı bedende son 9 gün🤰🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,170 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aynı bedende son 9 gün🤰🥺
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Cansu

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbirşey kalmamış RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemiz sağ salim sağlıklı bir şekilde kavuşalım Ediom cnm hurma yiyorum
Amin cümlemiz sağ salim alalım inşallah

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
😂😂😂😂 daha doğmadan uykusuz kalmışsın 😃😃ben kizimi emzirirken uyuya kalmıştım kizim kucağımdan bardaklarin olduğu tepsiye yuvarlanmisti o tatli uykular yokmu insan mahvoluyor
Ben emzirirken uyumuşum. Memem burnunu tıkamış son anda ayıldım. Yani sonum hatice sultanın sonunda dönüşüceldi. Rabbim korusun. Geceleri kaç defa emzirirdin ? Ben aşağısı 5-6 defa falan emzirirdim. 2ci oglum 5 aylıkken 9.800 qr idi. Yemin ederim doktor şokdaydı. Anne sütü ile o kadar kilo alınırmı dedi ya.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ben emzirirken uyumuşum. Memem burnunu tıkamış son anda ayıldım. Yani sonum hatice sultanın sonunda dönüşüceldi. Rabbim korusun. Geceleri kaç defa emzirirdin ? Ben aşağısı 5-6 defa falan emzirirdim. 2ci oglum 5 aylıkken 9.800 qr idi. Yemin ederim doktor şokdaydı. Anne sütü ile o kadar kilo alınırmı dedi ya.
Malesef ben sadece 3 ay emzirebildim göğsündeki catlaklar izin vermedi daha fazla emzirmeme kizim ac kalmasin diye mama verdik 😢😢😢

Malesef ben sadece 3 ay emzirebildim göğsündeki catlaklar izin vermedi daha fazla emzirmeme kizim ac kalmasin diye mama verdik 😢😢😢
Bendede oldu mememi sagıb biberola emzirdim. Sonra iyilesdiyinde yeniden emzirdim. Yeniden öyle oldugunda yine tekrar biberon böyle böyle 10 ay emzirdim. Geçen yəl oruç tutdum sütüm çekildi. O yüzden yoksa 2 yaşna kadar verirdim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar