Aynı konu hakkında bu ikinci postum lütfen önerisi olan cvb yazabilir mi ??🤦😞( diğer posta kimse cvb yazmadı 😢📌)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Aynı konu hakkında bu ikinci postum lütfen önerisi olan cvb yazabilir mi ??🤦😞( diğer posta kimse cvb yazmadı 😢📌) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,793 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aynı konu hakkında bu ikinci postum lütfen önerisi olan cvb yazabilir mi ??🤦😞( diğer posta kimse cvb yazmadı 😢📌)
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende 2 aylık iken başlamıştım çaykaşığı ile veriyordum suyu sonra sonra alıştı şükür sudan kaynaklı sorunumuz olmadı. Biberona su koyup verin yada ek gida yedirirken arada suyuda verin. Inşaallah alışır suya 😊
İnşallah kuzum 🙏♥️ bizimkisi inatçı keçi 🐐. İnadı tuttumu içmiyor kesinlikle. Eline veriyorum biberonu bey efendi hepsini üstüne döküyor yok anam ben bu oğlana suyu içiremiyorum bir türlü🤦😣
Canım ben doğduğundan belli veriyodum bu bebeğimde aynısını yapıcam emiyodu mama vermedim hiç ağzı Pamukçuk olmasın diye çay kaşığıyla veriyodum o yüzden alışkındı sende çay kaşığıyla vererek alıştır istersen
Şimdi Çay kaşığıyla içermi ki dokuz aylık oldu çünkü 🤔
Sürekli ver abla belki içer yada biberona köy sürekli yanında olsun eger büyükse kendi kendine içer kucuksede içmeye ikna et sürekli sana mı çok bağlı babasinami hanginizde çok duruyorsa sevindirerek verin keyifle şaka yapın içer benim cocugumdada öyleydi çok şükür halaetik şuan kızım 5 yaşına girecek Allah nasip ederse
Kuzum bende eline veriyorum biberonu emziğini sıkarak bütün suyu üstüne döküyor. Daha çok küçük dokuz aylık, oyun oynayarak gülerek eğlenceli bir şekilde vermeye çalışıyorum ikna olmuyor ne versem yer ama söz konusu su oldumu dediğim dedik oluyor. Bana da babasına da bağlı ama babası çalıştığı için en çok benimle vakit geçiriyor. Babası verse içermi acaba hiç denemedim eşim akşam gelsin bide öyle deneyelim bakalım inşallah içer 🙏🤷

Kuşum dişi çıktığı için şekerli şeyler den uzak duruyorum, mecbur kalmadıkça kullanmam 👍

Gece denedim uyku esnasında içti biraz sabah kadar iki üç defa verdim inşaallah alışır içerde bende oda rahatlariz biraz , sabah kahvaltıda yoğurt pekmez verdim şimdi uyuyacaktı uykuya dalmıştı dedim su içsin öyle uyusun içmedi, su içirmeye çalıştığım için uyandı uyumadı artık tamamen uyduğunda verecem 😣 Önerin için çok teşekkür ederim bu arada canım benim 😍🤗

Amin inşallah canım 🙏

Buda öyle kuzum biraz sabır inşallah içer sever suyu 👍😣

Kuşum ver suyu valla altıncı ayına girdiğin de her ek gıda sonrası mutlaka su ver içsin. Benim başıma gelenler sizin başınıza gelmesin 😑🤦
Rica ederim kuzum ne demek inşallah böyle böyle alışır 🙏 sen canını sıkma uyuyunca uykudayken ver oylelikle alışır gider 😘

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar delirmek üzereyim ne yapsam bebeğim su içmiyor 😩 dokuz aylık şuan ağzına bir damla su bile girmiyor mama içiyor ek gıda da veriyorum ve haliyle susamış oluyor ama ne yapsam su içmiyor. Lütfen bebeklerinize suyu nasıl sevdirdiniz bir önerisi olan varsa yardımcı olur mu 🙏😞🤦
Cnm renkli biberonla dene belki ağzına alır icer

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar delirmek üzereyim ne yapsam bebeğim su içmiyor 😩 dokuz aylık şuan ağzına bir damla su bile girmiyor mama içiyor ek gıda da veriyorum ve haliyle susamış oluyor ama ne yapsam su içmiyor. Lütfen bebeklerinize suyu nasıl sevdirdiniz bir önerisi olan varsa yardımcı olur mu 🙏😞🤦
Var daha pipet koysan içer mi acaba sende bir bardak alsan üfleyince baloncuk oluyor ya biraz oyun arada da yanlışlıkla içtikçe yani yutdukça sever belki bilmem ki bi dene

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rica ederim kuzum ne demek inşallah böyle böyle alışır 🙏 sen canını sıkma uyuyunca uykudayken ver oylelikle alışır gider 😘
İnşallah canım💜 iki gündür deniyorum geceleri uyku halinde bir iki yudum içiyor ama sabahları yok içmiyor 🤷🤦
Cnm renkli biberonla dene belki ağzına alır icer
Denedim canım birçok çok şey denedim ama sanki inat olmuş ona ben Su içmem der gibi tepki veriyor bana 😣😑
Var daha pipet koysan içer mi acaba sende bir bardak alsan üfleyince baloncuk oluyor ya biraz oyun arada da yanlışlıkla içtikçe yani yutdukça sever belki bilmem ki bi dene
Öyle denemedim hiç bugün öyle de deneyeyim bakalım 🤗 😘

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım💜 iki gündür deniyorum geceleri uyku halinde bir iki yudum içiyor ama sabahları yok içmiyor 🤷🤦

Denedim canım birçok çok şey denedim ama sanki inat olmuş ona ben Su içmem der gibi tepki veriyor bana 😣😑

Öyle denemedim hiç bugün öyle de deneyeyim bakalım 🤗 😘
Düzelir insallah cnm ya peki doktora sordun mu bu konuyu bı danış istersen doktora

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Düzelir insallah cnm ya peki doktora sordun mu bu konuyu bı danış istersen doktora
Yok hiç danışmadım kuzum 🤔. Ama düzelme var canım hepinize gerçekten çok çok teşekkür ederim 🙏♥️ önerilerinizin hepsini denedim oğluşum azda olsa artık su içmeye başladı. Biliyorum içtiği su hâlâ az onun için, ama hiç icmemesin den daha iyi en azından günde 25 ml de olsa içiyor yinede. Böyle devam etseydi kuzum inan artık doktora götürecek tim , çünkü endişelenmeye başlamıştım, ama çok şükür ki biraz düzelme var 🤗☺️❤️🌼

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
İlk suyu verdiğim de daha aylık di istersen bir çay kaşığı ile. Az birşey şeker karıştır ama çok az belki öyle severse ikincisinde normal su verirsin canım. O zaman icer benim oglanda almamıştı 9 aylıkken ilk şekerli yaptım içti daha sonra normal su verdigimde hiç geri çevirmedi içti

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İlk suyu verdiğim de daha aylık di istersen bir çay kaşığı ile. Az birşey şeker karıştır ama çok az belki öyle severse ikincisinde normal su verirsin canım. O zaman icer benim oglanda almamıştı 9 aylıkken ilk şekerli yaptım içti daha sonra normal su verdigimde hiç geri çevirmedi içti
Teşekkür ederim kuzum 🙏🤗 . Suyu yavaş yavaş sevmeye az az içmeye başladı çok şükür 🙏♥️ hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ☺️💝

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar delirmek üzereyim ne yapsam bebeğim su içmiyor 😩 dokuz aylık şuan ağzına bir damla su bile girmiyor mama içiyor ek gıda da veriyorum ve haliyle susamış oluyor ama ne yapsam su içmiyor. Lütfen bebeklerinize suyu nasıl sevdirdiniz bir önerisi olan varsa yardımcı olur mu 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

suya bir şəkər kat öylə içər.bən öylə alışdırdım.3 aylık.Nə kadar su versəm içər.kaşıkla veriyom.Amma biberonla vermək isdəsən biraz ucuna bal sür.öylə içər
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

suya bir şəkər kat öylə içər.bən öylə alışdırdım.3 aylık.Nə kadar su versəm içər.kaşıkla veriyom.Amma biberonla vermək isdəsən biraz ucuna bal sür.öylə içər

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar