Ayrintili ultrason bebeğin organlari...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem anne tarafından oluşturulan Ayrintili ultrason bebeğin organlari... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,456 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrintili ultrason bebeğin organlari...
Konbuyu başlatan Özlem anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem anne

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende detaylı ultrasona girdim. 22 haftamda çok şükür herşey gayet yolunda
Sevindim canm:)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha görüşmedim ama randevu aldım haftam dolunca gidecem ayrıntılıya
Anladım canm güzel haberler alirsn insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şart değil ama yapılması gereken birşey bence bebeğin bütün organları gelişimi vs herşeye bakılıyor. Neden yaptırmak istemiyorsun ki canım 🙄
Müdahale etme şansı varsa tabiki yaptırmak isterim..tşkler yaparsam inşallah

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar herkes ayrıntılı ultrasona göründümü? BeBegin organlarını kontrol etmek için...şart mi acaba ben 18 haftalğim daha..
Ayrıntılı ultrason gebelikte yapılması gereken en önemli şey bence. Ben yaptırdım maalesef bebegimin kalbinde problem olduğunu öğrendik ,ameliyat olması gerektiği söylendi. Normalde özel hastanede yapacaktım doğumu ama bebegimin bu durumundan dolayı kalp damar cerrahisi olan üniversite hastanesinde yapacağım inşallah,tedbir amaclı erken müdahale gerekebilecegi, acil ameliyat olabileceği söylendi. Biz de ona göre planladık her şeyi. Inşallah sizde bir sorun çıkmaz içiniz rahat etsin ,mutlaka yaptırın 🙏

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Ayrıntılı ultrason gebelikte yapılması gereken en önemli şey bence. Ben yaptırdım maalesef bebegimin kalbinde problem olduğunu öğrendik ,ameliyat olması gerektiği söylendi. Normalde özel hastanede yapacaktım doğumu ama bebegimin bu durumundan dolayı kalp damar cerrahisi olan üniversite hastanesinde yapacağım inşallah,tedbir amaclı erken müdahale gerekebilecegi, acil ameliyat olabileceği söylendi. Biz de ona göre planladık her şeyi. Inşallah sizde bir sorun çıkmaz içiniz rahat etsin ,mutlaka yaptırın 🙏
İnşallah ameliyata falan gerek kalmaz..içini ferah tut Allaha tevekkul et

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar herkes ayrıntılı ultrasona göründümü? BeBegin organlarını kontrol etmek için...şart mi acaba ben 18 haftalğim daha..
Ultrason la
Bende detaylı ultrasona girdim. 22 haftamda çok şükür herşey gayet yolunda
İlk gebeliğim de ayrıntılı ultrason da bebeği besleyen damarların biri tıkanıkti tıkanık lik yüzünden kan sulandırıcı kullanmıştım fark edilmeseydi bebek gelişimi durur demişti Dr

T

Tuğba Doğan

Guest
Bende ayrıntılı ultrason yaptırdım ve benim bebeğimin de kalp ana damarları ters oluşmuş doktor doğunca ameliyat olması gerekiyor dedi bizede. Sanırım sizinle aynı durumun içindeyiz bende özelde yapacaktım doğumu böyle bir sorunumuz olunca tam teşekküllü bir hastanede yapmamı istiyor doktorlar o yüzden devlette yapacağım mecbur. Perinatoloji bölümünde takipteyim ve şuan 25+4 günlüğüz, bebeğimin gelişimi iyi ama gittiğimiz doktorlar hep ameliyatla düzelir diyor. Inşallah sağ salim kulağımıza almak nasip olur.🤲

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayrıntılı ultrason yaptırdım ve benim bebeğimin de kalp ana damarları ters oluşmuş doktor doğunca ameliyat olması gerekiyor dedi bizede. Sanırım sizinle aynı durumun içindeyiz bende özelde yapacaktım doğumu böyle bir sorunumuz olunca tam teşekküllü bir hastanede yapmamı istiyor doktorlar o yüzden devlette yapacağım mecbur. Perinatoloji bölümünde takipteyim ve şuan 25+4 günlüğüz, bebeğimin gelişimi iyi ama gittiğimiz doktorlar hep ameliyatla düzelir diyor. Inşallah sağ salim kulağımıza almak nasip olur.🤲
Inşallah bir ameliyatla kurtarırız yavrumuzu, Allah a şükür ki anne karnında bi sıkıntı yaşatmıyor bu durum. Bir de benim şimdi erken doğum riskim var hastanede gözetim altındayım haftasını bekliyoruz doğumu için. Inşallah haftasından önce doğmaz yavrum 🙏🥺 Doktorumuz kanama olmasın bekleyelim 37 haftayı dedi inşallah olmaz şu an 35+3

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah bir ameliyatla kurtarırız yavrumuzu, Allah a şükür ki anne karnında bi sıkıntı yaşatmıyor bu durum. Bir de benim şimdi erken doğum riskim var hastanede gözetim altındayım haftasını bekliyoruz doğumu için. Inşallah haftasından önce doğmaz yavrum 🙏🥺 Doktorumuz kanama olmasın bekleyelim 37 haftayı dedi inşallah olmaz şu an 35+3
İnşallah canım ❤️ Allahım şifa versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar