Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,098 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar günaydınlar♥️😘 ne oldu biliyor musunuz? sabah kalktım adet olmuşum çok sevindim yaa 😄😄 iki buçuk hafta gecikti gerçekten artık hamile olduğuma emin olmuştum tam evet artık kesin hamileyim dedim adet oldum ayyy Allah'ım çok şükür sana 🤭
Gözün aydın. Sevindim senin adına canım. Allah gönlüne göre versin🙏

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gözün aydın. Sevindim senin adına canım. Allah gönlüne göre versin🙏
Teşekkür ederim canım 😉 amin inşallah canım , bebeğim adına seviniyorum bende çünkü küçük ben onunla doğru düzgün vakit geçiremedim hastalık yüzünden, o yüzden biraz toparlanmam lazım, rabbim şimdilik olmayanlara nasip etsin inşallah 🙏♥️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım 😉 amin inşallah canım , bebeğim adına seviniyorum bende çünkü küçük ben onunla doğru düzgün vakit geçiremedim hastalık yüzünden, o yüzden biraz toparlanmam lazım, rabbim şimdilik olmayanlara nasip etsin inşallah 🙏♥️
Amin canım 🙏 seni çok iyi anlıyorum aynı fikirdeyim🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar günaydınlar♥️😘 ne oldu biliyor musunuz? sabah kalktım adet olmuşum çok sevindim yaa 😄😄 iki buçuk hafta gecikti gerçekten artık hamile olduğuma emin olmuştum tam evet artık kesin hamileyim dedim adet oldum ayyy Allah'ım çok şükür sana 🤭
Gözün aydın balım 😘

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla Ali küçük olduğu için oldum yazmama ben bile sevindim düşün 😂♥️
😂😂 Öylemi canımsın 😍 Valla hiç sorma kuzum, eminim Ali de sevinmiştir, eşim uyuyordu odaya girdim canım uyan uyan hastalandım sonunda dedim adam yataktan fırladı yüz ifadesi şöyle 🤕🥺 neee sen hamileyim diyordun ama bide beni bunu söylemek için mi uyandırdın heee dedim , ne yapayım canım stresten on kilo falan verdim sanırım😢😂😂

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım bende aynı oldum 14 gün geciktim hamileyim sandım değilmişim bunun stresi çok fena 😬 bu ara da sen vanlımısın kuzu profiline baktım da van konumu var bende vanlıyım ondan sordum🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar