Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,071 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar günaydınlar♥️😘 ne oldu biliyor musunuz? sabah kalktım adet olmuşum çok sevindim yaa 😄😄 iki buçuk hafta gecikti gerçekten artık hamile olduğuma emin olmuştum tam evet artık kesin hamileyim dedim adet oldum ayyy Allah'ım çok şükür sana 🤭
Gözün aydın. Sevindim senin adına canım. Allah gönlüne göre versin🙏

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gözün aydın. Sevindim senin adına canım. Allah gönlüne göre versin🙏
Teşekkür ederim canım 😉 amin inşallah canım , bebeğim adına seviniyorum bende çünkü küçük ben onunla doğru düzgün vakit geçiremedim hastalık yüzünden, o yüzden biraz toparlanmam lazım, rabbim şimdilik olmayanlara nasip etsin inşallah 🙏♥️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım 😉 amin inşallah canım , bebeğim adına seviniyorum bende çünkü küçük ben onunla doğru düzgün vakit geçiremedim hastalık yüzünden, o yüzden biraz toparlanmam lazım, rabbim şimdilik olmayanlara nasip etsin inşallah 🙏♥️
Amin canım 🙏 seni çok iyi anlıyorum aynı fikirdeyim🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar günaydınlar♥️😘 ne oldu biliyor musunuz? sabah kalktım adet olmuşum çok sevindim yaa 😄😄 iki buçuk hafta gecikti gerçekten artık hamile olduğuma emin olmuştum tam evet artık kesin hamileyim dedim adet oldum ayyy Allah'ım çok şükür sana 🤭
Gözün aydın balım 😘

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla Ali küçük olduğu için oldum yazmama ben bile sevindim düşün 😂♥️
😂😂 Öylemi canımsın 😍 Valla hiç sorma kuzum, eminim Ali de sevinmiştir, eşim uyuyordu odaya girdim canım uyan uyan hastalandım sonunda dedim adam yataktan fırladı yüz ifadesi şöyle 🤕🥺 neee sen hamileyim diyordun ama bide beni bunu söylemek için mi uyandırdın heee dedim , ne yapayım canım stresten on kilo falan verdim sanırım😢😂😂

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım bende aynı oldum 14 gün geciktim hamileyim sandım değilmişim bunun stresi çok fena 😬 bu ara da sen vanlımısın kuzu profiline baktım da van konumu var bende vanlıyım ondan sordum🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar