Azeri kizlar🇦🇿od cerşenbeniz mubarek😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Azeri kizlar🇦🇿od cerşenbeniz mubarek😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeri kizlar🇦🇿od cerşenbeniz mubarek😍
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Od çerşenbeniz mübarek🔥süfreniz ruzi bereketli olsun🤩agiziniz paxlava kimi şirin olsun 💃🔥men vetenen uzagdayam hec bayram ehval ruhiyesi yoxdur burda😂🤭yeqin orda vardir başlmisiz bis düse
Cann cox sagol gulum seninde bayramin mubarek nece gozel illere ailenle bir yerde gelen il inwallah qizinizda evin icinde oyasin qacsin inwallah
Vallah menimde hec havam yoxdu duzdu xow bayramdir ne edecekse evdekiler bawlayacaq
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Azeri değilim ama mesajı okurken yarı azeri oldum😂😂
😁😁

Bayramınız kutlu olsun 😊
Sagol canim benimm😘

Cann cox sagol gulum seninde bayramin mubarek nece gozel illere ailenle bir yerde gelen il inwallah qizinizda evin icinde oyasin qacsin inwallah
Vallah menimde hec havam yoxdu duzdu xow bayramdir ne edecekse evdekiler bawlayacaq

😁😁

Sagol canim benimm😘
Bayranınız mübarək. Vallah elə bil əvvəlki vaxt deyile biz uşag olanda necə həvəslə hazırlanırdılar biz həvəslı gözləyirduk ay paxlava bişəcək şəkərbura bişəcək gogal bişəcək. İndi həvəs yoxdu elə bil azərbaycanda . Hər şey magazada satılır deyə bir önəmi qalmayıb sankii.
İndinin uşagları bayram bilmire heç soyuq yanaşırlar yeniil sevirlər ama milli bayram bu novruz bayramıdı. Ərə düşdüyüm yerdə heç həvəs yoxdu 5 ildi gəlmişəm bir bayram görmədim fərri

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bayranınız mübarək. Vallah elə bil əvvəlki vaxt deyile biz uşag olanda necə həvəslə hazırlanırdılar biz həvəslı gözləyirduk ay paxlava bişəcək şəkərbura bişəcək gogal bişəcək. İndi həvəs yoxdu elə bil azərbaycanda . Hər şey magazada satılır deyə bir önəmi qalmayıb sankii.
İndinin uşagları bayram bilmire heç soyuq yanaşırlar yeniil sevirlər ama milli bayram bu novruz bayramıdı. Ərə düşdüyüm yerdə heç həvəs yoxdu 5 ildi gəlmişəm bir bayram görmədim fərri
Canim yaa😂😂😂kiyamam
Vallah he bizde uwaq olanda ele hevesle gozleyirdik novruza aid yer duzeldirdik bawimizi baglayirdiq papaq atdi ne bilim oyunlar indiki uwaqlari internet yaman gune qoyub telfondan bawqa hecne bilmirler vallah biz ele deyildiki ne bilim duzdu novruz bayrami elinin wad gunudur qurban olum bayram yiyesine amma heves hecneye yoxdu vallah

Canim yaa😂😂😂kiyamam
Vallah he bizde uwaq olanda ele hevesle gozleyirdik novruza aid yer duzeldirdik bawimizi baglayirdiq papaq atdi ne bilim oyunlar indiki uwaqlari internet yaman gune qoyub telfondan bawqa hecne bilmirler vallah biz ele deyildiki ne bilim duzdu novruz bayrami elinin wad gunudur qurban olum bayram yiyesine amma heves hecneye yoxdu vallah
Hə vallah marag qalmayıb. Qulag asdı fala baxdı papag atdı tongal nəm ee qoz fındıq oyunu yummurta döyüşü xoruz döyüşü keçəl bahar qızı kosa səməni mahnıları hamsı əvvəldə qaldı .
Necə dogumlusan

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hə vallah marag qalmayıb. Qulag asdı fala baxdı papag atdı tongal nəm ee qoz fındıq oyunu yummurta döyüşü xoruz döyüşü keçəl bahar qızı kosa səməni mahnıları hamsı əvvəldə qaldı .
Necə dogumlusan
Kiz nece yeni nece dogulmusan😂😂

Necə dogumlusan
Teveludu deyirsense 2002

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.