Azeri kizlar🇦🇿od cerşenbeniz mubarek😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Azeri kizlar🇦🇿od cerşenbeniz mubarek😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeri kizlar🇦🇿od cerşenbeniz mubarek😍
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Cann cox sagol gulum seninde bayramin mubarek nece gozel illere ailenle bir yerde gelen il inwallah qizinizda evin icinde oyasin qacsin inwallah
Vallah menimde hec havam yoxdu duzdu xow bayramdir ne edecekse evdekiler bawlayacaq
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😁😁

Sagol canim benimm😘
Sagolasan canim menim😍

Bayranınız mübarək. Vallah elə bil əvvəlki vaxt deyile biz uşag olanda necə həvəslə hazırlanırdılar biz həvəslı gözləyirduk ay paxlava bişəcək şəkərbura bişəcək gogal bişəcək. İndi həvəs yoxdu elə bil azərbaycanda . Hər şey magazada satılır deyə bir önəmi qalmayıb sankii.
İndinin uşagları bayram bilmire heç soyuq yanaşırlar yeniil sevirlər ama milli bayram bu novruz bayramıdı. Ərə düşdüyüm yerdə heç həvəs yoxdu 5 ildi gəlmişəm bir bayram görmədim fərri
Heye daha deme anama zeng eledim bayaq deyir hec bayram olmagi his olunmur😬 öten illerde bele idi heckimin hevesj qalmayib qorxaqki 10 ilden sora tamammen unudulsun novruz

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Sagolasan canim menim😍

Heye daha deme anama zeng eledim bayaq deyir hec bayram olmagi his olunmur😬 öten illerde bele idi heckimin hevesj qalmayib qorxaqki 10 ilden sora tamammen unudulsun novruz
Yox unutmariq cunki Elinin wad bayramidir😊 amma bele hec kimde maraq yoxdu deyirik vallah bu azeri olkesi qetiyyen acindan ölen millet deyil kime baxirsan aglayir ki imkan yoxdu dolanwiq cetindi amma hami magazadan sumka sumka dawiyir😂😂 Azerimin milleti tam bawqadir aglaya aglaya hamini vurub kecirler🤷🏻‍♀️😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar