Azeriler bi ses edin bakiyim🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Azeriler bi ses edin bakiyim🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,660 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeriler bi ses edin bakiyim🤗
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Bende anne tarafından Azerbaycan baba tarafım Sivas Zara liyim selam olsun tüm Azerbaycan a ne güzel şeyler yazmış siniz bir gün inşallah görmek isterim memleketim kendinize iyi bakın gardaslarim 💐💖🥰

Ç

Çiçək

Guest
Kizlar merhaba nasilsiniz hepinizi cok seviyorum minik kuwumun sayesinde sizleride tanidim Turk Azeri Arkadawlarim iyiki varsiniz
Azerbaycandan olanlar kizlar hansi hekime gedirsiz?
Salam bacı çox şükür yaxşıyam siz necəsiz?Mənim həkimim Baku Medical Plazada Aslanova Rəxşəndə xanımdır.Çox savadli həkimdir.Siz hamiləliyin neçənci ayındasınız?

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Lap yaxwi sag salmat alin korpelernizi qucaginiza inwallah 🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam bacı çox şükür yaxşıyam siz necəsiz?Mənim həkimim Baku Medical Plazada Aslanova Rəxşəndə xanımdır.Çox savadli həkimdir.Siz hamiləliyin neçənci ayındasınız?
Salam can sagol yaxwiyam yaxwi ol her zaman mende Baku Medical Plazada Mehman Hemzeyevdir menimde hekimim cox savadlidir mulayimdir men 20 hefdesindeyem canim bes sen?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam can sagol yaxwiyam yaxwi ol her zaman mende Baku Medical Plazada Mehman Hemzeyevdir menimde hekimim cox savadlidir mulayimdir men 20 hefdesindeyem canim bes sen?

Son düzenleme:

Ayka_Xasayli

Kayıtlı Üye
rank
Cann ALLAH axıra kimi çatdırmağı nesib elesin🙏😍mende de süni mayalanmadı 9 il sonra 31+3 günlük olduq çox şükür🙏😊
Cox wukur baci bugune inwallah sag salamat al qucaqina qizdi oglan? Men ozumde qazi yoldawiyam yoldawim herbici olduqna normal malice ala bilmrdi geldik bugune cxdq 7 il kecdi xeyrlisi inwallah

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Cox wukur baci bugune inwallah sag salamat al qucaqina qizdi oglan? Men ozumde qazi yoldawiyam yoldawim herbici olduqna normal malice ala bilmrdi geldik bugune cxdq 7 il kecdi xeyrlisi inwallah
Çox sağol birdenem sende sağ salamat sona çatdır al qucağına körpeni🙏🙏mende ekiz idi canım bir qız bir oğlan qız 17 heftelikde uşaqlıq ağzı çatışmamazlığınnan düşdü oğlan qaldı oda Önder dr sayesinde göyde ALLAH yerde Dr saxladı balamı.. 🙏cann ALLAH yoldaşıvada şefa versin bacı, qazi qardaşlarımızı ALLAH penahında saxlasın balasını qucağına almağı nesib etsin onunla şefasını tapsın ya RƏBBİM AMİİN🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.