Bacak sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan Bacak sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak sendromu
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne
E

Erva

Guest
Evet cnm ben sürekli yaşıyorum. Ne yaparsanız yapın geçmiyor. Soğuk suya sokun ayaklarınızı biraz rahatlatıyor.

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya ben kullanıyorum asla faydası olmadı ayın 7 sinde kontrol var söyleyeceğim. Tahlillerimde çok iyi çıkıyor anlamadım gitti. Bacak ağrısı öldürüyor beni resmen asla sağlıklı bir uykum yok
Geçmiş olsun canim benimde kasılmalarım kampların çok oluyordu ben magvital kullandım iyi geldi bı kan tahlili iste bakalim ne çıkacak

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm ben sürekli yaşıyorum. Ne yaparsanız yapın geçmiyor. Soğuk suya sokun ayaklarınızı biraz rahatlatıyor.
Evet buz biraz rahatlatiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim bacaklarima geceleri kramp giriyordu cok agrili oluyordu uzun sure oturdugumdada cok siddetli agriyordu doktoruma soledim kansizlik cikti suan takviye aliyorum ve agrilarim gecti sükür.
Geçmiş olsun canim benimde kasılmalarım kampların çok oluyordu ben magvital kullandım iyi geldi bı kan tahlili iste bakalim ne çıkacak
Tahlillerim iyi kanım biraz düşük ama takviye gerektirecek kadar değil hap kullaniyorum.Krap, ağrı gibi değilde sadece geceleri böyle istemsiz sürekli sallama isteği gibi bişey .Sanırım gebeliğin son aylarinda olabiliyormus.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Magnezyum takviyesi almanız gerekebilir maden suyu ve kabak çekirdeği de iyi geliyo
Teşekkürler deneyeceğim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar