Bacaklarda sızlama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Bacaklarda sızlama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,467 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacaklarda sızlama
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slv

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı işte çok ayakta kalınca acayip derece sırtım acıyor
Bir an önce kurtulmamız ümidiyle sağsalim yavrularımıza kavuşuruz inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayakta çok kalmaktan olur canım birde varislerin varsa daha çok hissettirir kendini. Çok yorma kendini ayrıca ayaklarını 30 derece yüksekte tut 15 dk kadar çok ayakta kaldığında faydasını görürsün
Denicemm canım saolasın ❤️🙏

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık hamileyim kızlar bacaklarım çok sızlıyor bazen sizdede oluyor muydu normal mi
MagneYum eksiliginden olabilir. Birde artan yukten kaynakli olur canim vucudun dengeai bozuluyor karnin buyudukce e haliyle dengesi bir sekilde bacaklarina iniyor yük . Dogum sonrasi rahatlarain . 5-10 dk sirt ustu yatip bacaklarini havaya kaldir kan dolasimin rahatlasin ( ayak altina bir yastik bile koysan faydasini gorursun)

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum kullanmanız lazım kasılma ve ağrılar için önemli. Ayrıca maden suyuda kalsiyum için önemli günde 1 için.

Daniela

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık hamileyim kızlar bacaklarım çok sızlıyor bazen sizdede oluyor muydu normal mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Regenesis max vitamin kombinasyonu alıyorum ben aylardır, çok fazla oluyorsa suda eriyen magnezyum kapsülleri de verdi doktor. Elbette tamamen geçmez, hem vitamin kaybı hem ağırlık var ama çok faydasını gördüm tavsiye ederim. Sgk karşılamıyor zaten, doktorunuza mutlaka danışın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar