Bağışıklık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bağışıklık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,188 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bağışıklık
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ha birde kuru yemiş falan da ye kuzum bebege de yarar hem badem ceviz fındık
Bende keçi boynuzu pekmezi sabah aksam bir kaşık içiyorum canım birde mandalina portakal tüketiyorum çoğunlukla başka ne yapabilirim merak ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa şu doğumu hayırlısı ile bir atlatayım inşallah çevremde covitli arttı gelip giden zaten yok ama korkuyor insan Rabbim yardımcımız olsun
Evet ya bende tirsmaya basladim iyice bi dogurup eve gecseydik o degil hastaneler de mikrop yuvasi mecbur 2 gun kalcaz insallah o ara falan kapmayiz ya

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Aldım canım gün içinde atıyorum ağzıma yumurta ye dedi doktorum günde iki tane haşlanmış ama o kadar tiksindim ki geçen zorla yedim onu nasıl yapsam bilmiyorum
Bende faydalı diye 1 yumurta yemeyr çalışıyorumda fındık ceviz falanda tavsiye etti doktor 2 yumutçrtayı neden tavsiye etti bebrk gelişimi heride falanmı yoksa rutin beslenme içinmi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende faydalı diye 1 yumurta yemeyr çalışıyorumda fındık ceviz falanda tavsiye etti doktor 2 yumutçrtayı neden tavsiye etti bebrk gelişimi heride falanmı yoksa rutin beslenme içinmi
Haftası ile uyumlu gidiyor ama doğuma az kaldı diye zayıf kalmasın ne alabilirse alsın dedi canım birde geçen kontrolde çok az kilo almıştı o yüzden sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar