Bakar mısınız kızlarrr❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Bakar mısınız kızlarrr❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bakar mısınız kızlarrr❤️
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan 3-5 gün öncesinde çok enerjiktim sanki hamile değilmişim gibiydi her yere koşuyordum. Bir gün öncesinde akşam çok yürüyüş yaptım karnım taş gibi oluyordu gecesinde şiddetli belden kasıklara doğru yayılan ağrılarım oldu sabah eşime bugün doguracam dedim suyum geldi direk hastaneye gittim doğuma alındım 1 saat sonra da meleğimin sesini duydum. Paha biçilemez bi duygu. Rabbim olmayanlara da nasip etsin. Özellikle @ Melek oldu bebeğim adlı arkadaşıma çok dua ediyorum. Rabbim tez zamanda hayırlısıyla kucağını doldursun inşallah.🤲
İnşallah amin 🤲 teşekkür ederim cevabınız için 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebelikte 4 gün önce nişan geldi anlamamıştım 4 gün ara ara adet sancısı son bir gün sırt bel ağrısı yaşadım canım
Teşekkür ederim 🌸

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan bir kaç gün önce neler hissettiniz neler yaşadınız
Benim riskliysi, gebeligim bu yüzden hep kasık agrısıyla geçti. Dogumdan 1 gün öncesinde doktorum alttan muayene etti 1 gün sonrasında sabah kanamam oldu alttan ördekle baktogo için kanama oldu zannettim o gün zaten kanama az az devam etti megersem açılma kanamasıymış 😀 sabahtan akşama kadar çektim sancı ama çok sık degil. Belden ilk Bi agrı giriyor hafif Bi şekilde kasırga, dogru yayılıp biraz şiddetlenip geçti en son akşam 8 küsürdü şiddetli Bi sancım oldu ayaga kaldırdı eşim kanla birlikte suyum gelmiş ama ben anlamadım su oldugunu 😀 çok azdı afedersiniz çiş kaçırmış gibi bide kan, da, az az geldigi için. Sonra hemen sıcak su ile vucüdumu yıkadım dedim dogum başlıyor sanırım duştan sonra hiç vakit kaybetmeden hastahaneye gittik. Hastahanem biraz uzak biz gidesiye kadar 4 dk 1 e indi sancım. Ama duşa girmek çok rahatlattı. Gittigimde nts de sancı çıktı ebem dogum başlamış büyük ihtimalle muayene edicem dedi 4 cm açıklık olmuş suyum gelmiş 10 civarıydı hasthaneye gittigimizde gece 3.04 de dogumum olmuştu 😍 hep agrılı tedavili sürecim oldugu için bikaç gün öncesinde Bi degişiklik olmadı :)

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Benim riskliysi, gebeligim bu yüzden hep kasık agrısıyla geçti. Dogumdan 1 gün öncesinde doktorum alttan muayene etti 1 gün sonrasında sabah kanamam oldu alttan ördekle baktogo için kanama oldu zannettim o gün zaten kanama az az devam etti megersem açılma kanamasıymış 😀 sabahtan akşama kadar çektim sancı ama çok sık degil. Belden ilk Bi agrı giriyor hafif Bi şekilde kasırga, dogru yayılıp biraz şiddetlenip geçti en son akşam 8 küsürdü şiddetli Bi sancım oldu ayaga kaldırdı eşim kanla birlikte suyum gelmiş ama ben anlamadım su oldugunu 😀 çok azdı afedersiniz çiş kaçırmış gibi bide kan, da, az az geldigi için. Sonra hemen sıcak su ile vucüdumu yıkadım dedim dogum başlıyor sanırım duştan sonra hiç vakit kaybetmeden hastahaneye gittik. Hastahanem biraz uzak biz gidesiye kadar 4 dk 1 e indi sancım. Ama duşa girmek çok rahatlattı. Gittigimde nts de sancı çıktı ebem dogum başlamış büyük ihtimalle muayene edicem dedi 4 cm açıklık olmuş suyum gelmiş 10 civarıydı hasthaneye gittigimizde gece 3.04 de dogumum olmuştu 😍 hep agrılı tedavili sürecim oldugu için bikaç gün öncesinde Bi degişiklik olmadı :)
Teşekkür ederim 😊🌸

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar neye benziyor bi anda mı şiddetleniyor yoksa yavaş yavaş mı

Gelir çok bekletmez inşallah 41 42 haftalık doğum yapanlar var ayy o kadar bekletmeyin bizi bebişlerimiz

Sancılar neye benziyor bi anda mı şiddetleniyor yoksa yavaş yavaş mı

Gelir çok bekletmez inşallah 41 42 haftalık doğum yapanlar var ayy o kadar bekletmeyin bizi bebişlerimizz🤭
Nasıl örnek vereyim. Usuttugunde karnın sancir ya o yalancılar. Gerçek sancı birden keskin sürekli olan. Adet gibi değil

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğuma bikacgun kala rahim kasılmalarım oluyordu sık sık tuvalete çıkma isteğim oluyordu ve bide üst karın bölgemde bir rahatlik oluşmuştu
Kasılma böyle bişey batiyomus gibi mi oluyor benimde var sürekli tuvalet tuvalet bide karnım aşağı inmiş aşırı rahat nefes alıyorum ama bugün oldu

Nasıl örnek vereyim. Usuttugunde karnın sancir ya o yalancılar. Gerçek sancı birden keskin sürekli olan. Adet gibi değil
Teşekkür ederim 🌸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kasılma böyle bişey batiyomus gibi mi oluyor benimde var sürekli tuvalet tuvalet bide karnım aşağı inmiş aşırı rahat nefes alıyorum ama bugün oldu

Teşekkür ederim 🌸
Kuzum doğumun bugün yarın olur Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar